TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
WhatsApp destek hattı ile sektörde bir yeniliğe daha imza attı

WhatsApp destek hattı ile sektörde bir yeniliğe daha imza attı

Tarih 17 Mayıs 2018, 15:19

Brisa’nın araç sahiplerine 360 derece hizmet sunan hızlı bakım ve servis zinciri Otopratik, bir ilke daha imza atarak WhatsApp destek hattı açtı.


Otopratik müşterileri, WhatsApp destek hattı ve çağrı merkezinden hızla ve kolaylıkla randevu, fiyat teklifi ve hizmetler hakkında bilgi alabiliyor. Böylece Otopratik, müşterilerine ihtiyaç duydukları anda çözüm sunuyor.

Türkiye lastik sektörü lideri Brisa’nın binek ve hafif ticari araç sahiplerine hizmet veren servis zinciri Otopratik, müşterilerine özel bir WhatsApp destek hattı açtı. 2017 yılında internet sitesi üzerinden randevu ve bilgi alma işlemlerine başlayan Otopratik, bir yeniliğe daha imza atarak WhatsApp destek hattı ve çağrı merkezi üzerinden randevu, teklif ve bilgi almak isteyen müşterilerine destek sunuyor.

Sağladığı yüksek müşteri memnuniyeti ile sektöre öncülük eden Otopratik, 7 gün 24 saat müşterilerine bire bir, hızlı ve güvenilir hizmet sağlıyor. Böylece müşterilerinin tüm soru ve ihtiyaçlarına anında çözüm sunabiliyor.  
 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Koç topluluğu’nun otomotivdeki ilk göz ağrısı 90 yaşında

Koç topluluğu’nun otomotivdeki ilk göz ağrısı 90 yaşında Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi M. Koç’un iş hayatının 60. yıl dönümü Rahmi M. Koç Müzesi’nde düzenlenen görkemli b...

TÜVTÜRK’ten Konya Selçuklu’ya yeni Araç Muayene İstasyonu

TÜVTÜRK’ten Konya Selçuklu’ya yeni Araç Muayene İstasyonu Selçuklu İstasyonu ile TÜVTÜRK’ün Konya sınırları içindeki araç muayene istasyonu sayısı 9’a yükseldi.
Vahit MAHMATLI
Pancar ve gelecek!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı