TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
versus omega kadesan
Gaziulaş, toplu taşıma filosunu tam otomatik şanzıman donanımlı otobüslerle yenilemeyi planlıyor

Gaziulaş, toplu taşıma filosunu tam otomatik şanzıman donanımlı otobüslerle yenilemeyi planlıyor

Tarih 07 Mayıs 2018, 15:45

Allison tam otomatik şanzımanlar, sürücüler için artırılmış performans, yolcular için sarsıntısız, konforlu ulaşım ve filolar için daha az bakım maliyetleri dahil olmak üzere birçok avantaj sunuyorlar.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Gaziantep Ulaşım A.Ş. (Gaziulaş), beş yıl boyunca Allison şanzıman donanımlı otobüslerin faydalarını deneyimledikten sonra filosunu tam otomatik şanzımanlar ile yenilemeyi planlıyor.

Gaziulaş Genel Müdürü Recep Tokat, toplu taşımada sürücü ve yolcu konforuna verdikleri önemin altını çizerek; “Gaziantep’te çevreci ve konforlu araçlarla toplu taşımayı sürdürmek ve ulaşımda kamu hakimiyetini arttırmak amacıyla Gaziulaş olarak, otobüs işletme planlama ve bakım faaliyetlerini titizlikle yürütüyoruz. Özellikle sürücü hatalarını en aza indirmesi, kullanım rahatlığı ve yolcu konforu konularında sağladığı katkılardan dolayı tam otomatik şanzıman donanımını tercih ediyoruz” diye belirtti.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ağır Ticari

Volvo Trucks yetkili servisi Artıfe ServisOne Şekerpınar’da hizmet vermeye başladı!

Volvo Trucks yetkili servisi Artıfe ServisOne Şekerpınar’da hizmet vermeye başladı! Eylül ayında resmi açılışını gerçekleştirmeye hazırlanan Volvo Trucks yetkili servisi Artıfe ServisOne, 8 Ağustos i...

Iveco, Sıvılaştırılımış Doğal Gaz (LNG) ile yeni bir atılım başlattı

Iveco, Sıvılaştırılımış Doğal Gaz (LNG) ile yeni bir atılım başlattı Iveco, Türkiye’nin ilk LNG (Sıvılaştırılımış Doğal Gaz) lı çekicisi Stralis NP’nin tanıtımını gerçekleştirdi.

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı