TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
versus omega kadesan
Şimdi yepyeni !

Şimdi yepyeni !

Tarih 03 Mayıs 2018, 14:27

Komatsu’dan kabin güvenliği artırılmış yepyeni M0 teknolojili ekskavatör

Müşterilerine bütünsel hizmet sunma vizyonuyla hareket eden Temsa İş Makinaları’nın 35 yıldır Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu markası, PC200-M0 ekskavatörünü müşterilerinin de görüşlerini göz önünde bulundurarak yeniledi. Operatör ve çevresi için güvenlik ve emniyet özellikleri ön planda tutularak tasarlanan yeni PC200-M0 hidrolik ekskavatör modelinde, önceki modellerden farklı olarak geri görüş kameraları, kabin üzerindeki yürüme alanlarında güvenlik bantları ve operatör dostu ergonomik kısa levye özelliği ön plana çıkıyor.

En son teknoloji ile donatılan PC200-M0 ekskavatörün ROPS adı verilen ve devrilmelere, darbelere karşı korumalı olarak üretilen operatör kabini seviye-2 sertifikası ile seviye-1 ile sertifikalandırılan piyasadaki muadillerinden 8 kat daha dayanıklı olacak şekilde dizayn edildi.

Tüm diğer Komatsu iş makinaları gibi, dayanıklı, verimliliği yüksek, kullanımı kolay, yüksek kepçe kapasitesi ve performansının yanı sıra ekstra özeliklerle de donatılan yeni PC200-M0 hidrolik ekskavatör, Temsa İş Makinaları güvencesiyle müşterilerinin yanında.  


Temsa İş Makinaları Hakkında
Temsa İş Makinaları, iş makinaları ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu ile birlikte, Volvo Trucks, Crown, Terex Finlay, Dieci markalarının distribütörlüğünü yürütmektedir.
 
Temsa İş Makinaları; temsilciliğini yaptığı markaların satış ve satış sonrası servis hizmetlerinin yanı sıra kiralama hizmeti ve ikinci el satış ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Tüm bu hizmetler inşaat, madencilik, endüstri, çelik, seramik, ağaç sanayii, enerji gibi farklı sektörlerdeki müşterilere sunulmaktadır. İstanbul merkez ofisi ve 38 ildeki satış ekibi, Ankara ve İstanbul'da teknik merkezleri ve tüm Türkiye'ye yayılmış 70 yetkili servisiyle müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.
 
Temsa İş Makinaları, 2014 yılından bu yana Sabancı Topluluğu ile Japon Marubeni Gruplarının %51-%49 ortaklığında bir Türk-Japon ortaklığı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

New Holland’ın bahçe traktörleri ‘Bahçe Günleri’ etkinlikleri için sahaya iniyor

New Holland’ın bahçe traktörleri  ‘Bahçe Günleri’ etkinlikleri için sahaya iniyor New Holland, Bahçe Günleri kapsamında 24 Nisan-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında, bahçe traktörlerini sahada düzenle...

Crown’dan Poliya’ya operatörlü kiralama çözümü

Crown’dan Poliya’ya operatörlü kiralama çözümü Müşterilerinin çözüm ortağı olma hedefiyle çalışan Temsa İş Makinaları, bir yılı aşkın süredir distribütörlüğünü yü...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı