TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Allison, Busworld İzmir'de otobüsler için tam otomatik şanzımanlarını sergiledi

Allison, Busworld İzmir'de otobüsler için tam otomatik şanzımanlarını sergiledi

Tarih 27 Nisan 2018, 15:01

Allison Transmission, İzmir’de düzenlenen Busworld Türkiye’de otobüsler için en iyi yakıt tasarrufunu sunmak üzere tasarlanan tam otomatik xFE şanzıman modellerini tanıttı.

Allison tam otomatik şanzımanlar, sürücüler için artırılmış performans, yolcular için sarsıntısız, konforlu  ulaşım ve filolar için daha az bakım maliyetleri dahil olmak üzere birçok avantaj sunuyor. Bu avantajlara ek olarak Allison xFE modelleri, otobüslerde yüzde 7’ye varan ekstra yakıt ekonomisi sağlıyor. Allison Transmission, Busworld Fuarı ziyaretçilerine XFE modellerini tanıtırken, mükemmel bir performans ve verimlilik dengesi sunan yakıt tasarrufu teknolojisi FuelSense 2.0 ile ilgili bilgi verdi. Fuarda Allison xFE ürün gamından T3270R xFE modeli sergilendi.Allison, fuar boyunca 2000, 3000 ve 4000 tam otomatik şanzıman  serileri ile ilgili bilgileri de paylaştı. Aynı zamanda Anadolu ISUZU, yeni Novo Citi Life modelini Allison Torqmatic T2100 tam otomatik şanzıman donanımı ile fuarda sergiledi. T2100 xFE Fuelsense 2.0Max şanzıman donanımı ile sergilenen BMC Neoport, fuarda ilgi gören araçlar arasında yer aldı.
 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Busworld İzmir 2018

Otokar 9 otobüsüyle Busworld Turkey 2018’de

Otokar 9 otobüsüyle Busworld Turkey 2018’de Türkiye'nin lider otobüs üreticisi Otokar, İzmir’de düzenlenen Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İht...

Cummins güç seçenekleri ile İzmir'de

Cummins güç seçenekleri ile İzmir'de Cummins geniş ürün gamı ile Buswold İzmir fuarında yerini aldı.
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı