TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
versus omega kadesan
New Holland’ın bahçe traktörleri  ‘Bahçe Günleri’ etkinlikleri için sahaya iniyor

New Holland’ın bahçe traktörleri ‘Bahçe Günleri’ etkinlikleri için sahaya iniyor

Tarih 25 Nisan 2018, 11:44

New Holland, Bahçe Günleri kapsamında 24 Nisan-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında, bahçe traktörlerini sahada düzenleyeceği özel demo etkinliklerinde çiftçilerle buluşturuyor.

TürkTraktör’ün lider markası New Holland, büyüyen bahçe tarımını göz önünde bulundurarak geliştirilen bahçe serisi traktörlerini çiftçilerle kendi illerinde buluşturuyor.

Yıllardır müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en doğru ürünleri ve en yeni teknolojileri sunan New Holland, düzenleyeceği Bahçe Günleri Etkinlikleri kapsamında bahçe traktörlerini 6 farklı noktada çiftçilerle buluşturuyor.

İlki 24 Nisan 2018’de Akhisar’da gerçekleştirilen New Holland Bahçe Günleri etkinlikleri 5 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek.

İznik, Isparta, Adana, Adıyaman ve Birecik’te de gerçekleştirilecek etkinliklerde çiftçilere New Holland’ın bahçe ürün gamı hakkında bilgilendirmeler yapılırken; New Holland T480B, TTB, TTJ, TD4B ve T4F Serisi traktörleri ile New Holland bahçe ekipmanlarını bire bir deneyebilecekleri test sürüşleri de organize edilecek. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

Şimdi yepyeni !

Şimdi yepyeni ! Komatsu’dan kabin güvenliği artırılmış yepyeni M0 teknolojili ekskavatör

Crown’dan Poliya’ya operatörlü kiralama çözümü

Crown’dan Poliya’ya operatörlü kiralama çözümü Müşterilerinin çözüm ortağı olma hedefiyle çalışan Temsa İş Makinaları, bir yılı aşkın süredir distribütörlüğünü yü...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı