TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Türkiye’de “Yılın Otomobil Fotoğrafı”

Türkiye’de “Yılın Otomobil Fotoğrafı”

Tarih 25 Nisan 2018, 11:28

Mutlu Akü ve Otomobil Gazetecileri Derneği (OGD) tarafından düzenlenen ve yılın otomobil fotoğrafının belirlendiği ‘Fotoshow’ yarışmasının kazananı belli oldu.

OGD üyelerinin katılabildiği “Fotoshow Yarışması”nın finalinde birincilik ödülü Mahmut Ali Özyön oldu.

Mutlu Akü ve Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) işbirliğiyle düzenlenen “Mutlu Akü- OGD Fotoshow Otomobil Fotoğrafları” yarışmasının finali “Türkiye’de Yılın Otomobili Gala Gecesi”nde gerçekleştirildi.

6 ay süren yarışma boyunca Mutlu Akü CEO’su  Göksel Paker, OGD Başkanı Ufuk Sandık ve Ünlü Fotoğrafçı Sefa Yamak’tan oluşan Fotoshow jürisi, 158 fotoğrafı değerlendirdi. Her 2 ayda bir yapılan değerlendirmeler sonucunda her dönemin ilk 3’e giren fotoğrafları ödüllendirildi.
Finalde ise 3 dönemde birincilik elde eden fotoğraflar arasında yapılan değerlendirme sonunda, “Yılın Otomobil Fotoğrafı” belirlendi.

2018 Yılında Hayata değer katan Yılın Otomobil Fotoğrafı’nın sahibi ve Fotoshow’un birincisi  “Mahmut Ali Özyön” oldu. Özyön ödülünü Mutlu Akü CEO’su Göksel Paker’in elinden aldı.  
Fotoshow’u otomotiv sektörünün hayatın her alanında olduğunu göstermek amacıyla gerçekleştirdiklerini belirten Mutlu Akü Ceo’su Göksel Paker, yarışmaya katılan tüm OGD üyelerine de teşekkür etti. Paker, yarışmayı gelenekselleştirmek istediklerini söyledi. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Otomobil

Nıssan Leaf, elektrikli araç lideri

Nıssan Leaf, elektrikli araç lideri Nıssan Leaf, 2018 yılında gösterdiği satış performansıyla Avrupa’nın en çok satan elektrikli aracı unvanını korudu.

Ralli heyecanı İstanbul’da devam ediyor

Ralli heyecanı İstanbul’da devam ediyor 2018 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 6.yarışı olan İbrahim Çağlar 39. İstanbul Rallisi, 20-21 Ekim tarihlerinde İstan...
Vahit MAHMATLI
VDA, IAA ve pazar

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı