TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Scania'dan 145 adetlik teslimat

Scania'dan 145 adetlik teslimat

Tarih 18 Nisan 2018, 16:54

Scania bu yıl içerisindeki en büyük teslimatını geçekleştirdi.

Adile Sultan Yalısı'nda gerçekleşen teslimatta aynı gruba bağlı olan Hüner Lojistik ve HNR firmasına 145 araçlık bir çekici teslimatı gerçekleştirildi.

Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin ve Hüner Lojistik ile HNR Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hüner'in ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katılımı ile gerçekleşen teslimat, bu yılın ilk dört ayında toplu olarak yapılan en büyük teslimatlardan birisi oldu.

İbrahim Hüner, Scania araçlarını almaya 2015 yılında başladıklarını ve sürekli olarak Scania alarak filolarının neredeyse tamamını Scania araçlarına dönüştürdüklerini ifade etti.

Hüner, ayrıca Scania satın almalarının en büyük iki nedeninden birisinin araçların düşük yakıt tüketimi olduğunu diğer ikinci nedeninin ise satış sonrası çuk iyi bir hizmet verilmesi olduğunu ifade etti.

Hüner, sürücülerin de Scania araçların, çok iyi bir konfor düzeyine sahip olduğunu söylediklerini belirtiyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Eti Lojistik’e 20 adet Mercedes-Benz Actros teslim edildi

Eti Lojistik’e 20 adet Mercedes-Benz Actros teslim edildi Eti Lojistik, tamamı Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası üretimi olan 20 adet Mercedes-Benz Actros 1842 LS ...

Tosun Ticaret ve Kardeşler Tarım Volvo Trucks’ı tercih etti

Tosun Ticaret ve Kardeşler Tarım Volvo Trucks’ı tercih etti Volvo Trucks müşterilerine özel geliştirilmiş renk seçenekleri arasından özenle seçilen kabin renkleri ile öne çıkı...
Vahit MAHMATLI
VDA, IAA ve pazar

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı