TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Yuasa Automechanika İstanbul’daydı

Yuasa Automechanika İstanbul’daydı

Tarih 12 Nisan 2018, 14:01

Yuasa, Türkiye ve Avrupa’nın en prestijli otomotiv endüstrisi fuarlarından Automechanika İstanbul’da sektörle buluştu. Bu yıl Türkiye pazarına yeni giriş yapan motosiklet aküleri ilgi gördü.

Dünyanın lider akü markalarından biri olan Yuasa, Türkiye ve Avrupa’nın en prestijli otomotiv endüstrisi fuarlarından Automechanika İstanbul’da motosiklet akülerini meraklılarıyla buluşturdu. Otomotiv ve otomotiv tedarik sanayisi sektörünü her yıl bir araya toplayan Automechanika İstanbul Fuarı, 5 - 8 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla düzenlendi. Yuasa’nın bakım gerektirmeyen yüksek performans aküleri motosikletler, arazi araçları, scooter motorlar, ATV’ler, sürücülü çim biçme araçları, motorlu su araçları ile kar kızakları da dahil olmak üzere geniş kullanım alanına sahip aküleri fuarda tanıtıldı.

Elbirlik: Pazara yenilik ve dinamizm katacağız
Dünya akü devi GS Yuasa ortaklığıyla sektöre hareket getirdiklerini belirten İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, “Motosiklet akülerinin dünya çapındaki önemli markalarından Yuasa’yı, iş ortağımız GS Yuasa’nın 100 yılı aşan tecrübesiyle Türkiye pazarına sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Türkiye’de hızla büyüyen motosiklet pazarına güçlü Japon markası Yuasa ile yenilik ve dinamizm katacağız. Japon teknolojisini yerel ve uluslararası pazardaki tecrübemizle birleştirerek her zaman en iyiyi hedefledik ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Automechanika 2018

OSS Automechanika Frankfurt’ta yerini aldı

OSS Automechanika Frankfurt’ta yerini aldı OSS, otomotiv satış sonrası pazarının en önemli buluşma noktası olan Automechanika Frankfurt’ta yerini aldı.

ZF Aftermarket yenilikçi portföyü ve bilgi-eğlence sistemi salon 3’de

ZF Aftermarket yenilikçi portföyü ve bilgi-eğlence sistemi salon 3’de Dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerinden biri olan ZF Aftermarket 3.Salon’daki A91 standında.
Vahit MAHMATLI
Programlı destek ve iş birliği

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı