TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Tur Assist'ten , yeni uygulama

Tur Assist'ten , yeni uygulama

Tarih 12 Nisan 2018, 13:45

Tur Assist, gerçekleştirdiği yenilikler ile sektöre yön verirken, iş ortaklarının yanında olmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Tur Assist, son olarak Qlik Sense adlı raporlama uygulamasını kullanmaya başladı.

Yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına kadar farklı alanlarda toplam 6 bini aşkın birimi ile müşterilerinin en zor anlarında yanında olan Tur Assist, iş ortaklarının ihtiyaçlarına yönelik yenilikler yapmaya devam ediyor. Tur Assist, bu kapsamda son olarak yöneticiler, kurumsal müşterileri ve hizmet birimleri için Qlik Sense uygulamasını kullanmaya başladı. Görsel zenginliğinin yanı sıra, kullanıcıların kolay ve hızlı bir şekilde raporlar oluşturabilmesine imkanı veren Qlik Sense, hem kullanım kolaylığı hem görselliği hem de üstün raporlama özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Kullanıcı memnuniyeti arttı
Qlik Sense uygulaması sayesinde, Tur Assist’in iş ortakları, verilerine rahatlıkla ulaşabilmenin yanı sıra günlük raporlamalarla kontrol mekanizmasını kullanarak verileri çok daha hızlı şekilde yorumlayabilir hale geldi. Kolay ve esnek kullanım olanakları sayesinde, bir yandan kullanıcı memnuniyeti sağlarken bir yandan da önyüzlerde gösterilen verinin güvenilirliğini sağlamaya yardımcı olan Qlik Sense aracılığıyla verilere çok hızlı ulaşarak müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik daha hızlı aksiyon alınabiliyor. Uygulama sayesinde Tur Assist’e karşı duyulan memnuniyet oranlarında da artış gözlemleniyor.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

İBB'nin sürücüsüz ve elektrikli aracı tanıtıldı

İBB'nin sürücüsüz ve elektrikli aracı tanıtıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “World Cities Congress Istanbul 2018”de (Dü...

Ticari araç üretimi arttı, otomotiv sanayii ilk çeyrekte başarısını sürdürdü

Ticari araç üretimi arttı, otomotiv sanayii  ilk çeyrekte başarısını sürdürdü Otomotiv sanayii, ilk çeyrekte üretim ve iç pazarda başarılı performansını sürdürürken ihracatta tarihi bir rekora ...
Vahit MAHMATLI
Endüstriyel tarih

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı