TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Glokal DAF’ta seferberlik dönemini başlattı

Glokal DAF’ta seferberlik dönemini başlattı

Tarih 04 Nisan 2018, 12:41

Glokal, geçtiğimiz dönem müşteri ilişkileri yönetimi ve çekirdek satış ve satış sonrası hizmetler kadrosunu güçlendirdi. İstanbul’un Avrupa yakasında nakliyecilere yönelik olarak İkitelli’de, Anadolu yakasına yönelik olarak da Orhanlı - Tuzla servisleri hizmete girdi ve DAF müşterilerini servislerden yararlanmaya davet eden bir "Servis Seferberliği" başlatıldı.Yeni ve geliştirilmiş kamyon ve çekicileri ile 2018 yılında Türkiye ağır ticari araç pazarındaki payını artırmaya odaklanan DAF Trucks ve bayi Glokal Motorlu Araçlar, bu doğrultuda  satış ve satış sonrası hizmetler ile müşteri ilişkilerini güçlendirip geliştirecekler.

Glokal Motorlu Araçlar Operasyon Direktörü İsmail Şimşek; DAF ürün kalitesinin satış sonrası hizmetlerle destekleneceğini, satış finansmanına yönelik özel ve cazip kampanyalar sunacaklarını açıkladı.

Geçtiğimiz yıl DAF Trucks Türkiye bayileri arasına katılan ve Acıbadem merkez ofisle faaliyete başlayan Glokal Motorlu Araçlar, ilk satışları ve teslimatlarını gerçekleştirmişti.

Glokal, geçtiğimiz dönem müşteri ilişkileri yönetimi ve çekirdek satış ve satış sonrası hizmetler kadrosunu güçlendirdi. İstanbul’un Avrupa yakasında nakliyecilere yönelik olarak İkitelli’de, Anadolu yakasına yönelik olarak da Orhanlı - Tuzla servisleri hizmete girdi ve DAF müşterilerini servislerden yararlanmaya davet eden bir "Servis Seferberliği" başlatıldı. Hizmet ve etkinlik alanı genişleyecek
“Verimli taşıma için mükemmel bir kamyondan daha fazlası gerekir. Bu nedenle Glokal , profesyonel ekipleri ve güncel teknolojisi ile Anadolu yakasında Orhanlı-Tuzla mevkiinde 1.800 m2 , Avrupa yakası İkitelli Basın Ekspres Yolu mevkiinde 3 bin 300 m2 alanda satış ve servis hizmetine başladı” diyen İsmail Şimşek, çalışmaları ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Geçtiğimiz yıl temel yapı ve organizasyonumuzu  oluşturduk. Bu yıl hizmet alanımızı genişleterek, daha hızlı hareket edeceğiz, özellikle uluslararası nakliyeciler, lojistik firmaları ve yurt içi taşıma hizmet veren firmaların filolarında DAF çekici ve kamyonların yer almasını sağlayacağız. İnşaat ve hazır beton firmaları da hedeflerimiz arasında yer alıyor.

DAF yakıt tüketimi ve ürün kalitesi ile çekici ve kamyonda üst sınıf prestijli ve verimli bir ürün. Bu üstün özellikleri ile seçkin nakliyecilerin tercihi olmaya devam edecektir.” 

DAF’ın 90. Yılı
Glokal Motorlu Araçlar Pazarlama Müdürü Umut Ceyhun ise pazara toplam sahip olma maliyetinde sağladığı avantajlarla tanınan çekici ve kamyonlar sunduklarını vurgulayarak, “Geçtiğimiz yıl DAF ürün yelpazesi tamamen yenilendi. İnşaat serisi de dahil olmak üzere pazara yenilenmiş, geliştirilmiş kamyon ve çekiciler sunuyoruz.  İddialıyız. DAF’ın 90. yaşını kutladığımız bu yıl hem DAF Trucks hem bizim hem de müşterilerimiz için özel ve önemli bir yıl olacak. Avrupa’da çekicide başta İngitere ve Hollanda olmak üzere yüksek bir pazar payına sahip DAF Trucks’ın Türkiye pazarındaki payını da yükseltmeyi hedefliyoruz. Glokal Motorlu Araçlar olarak, DAF Trucks’ın satışlarını artıracağız” dedi. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ağır Ticari

Mercedes-Benz Türk’ten meslek liselerine destek

Mercedes-Benz Türk’ten meslek liselerine destek Mercedes-Benz Türk’ün Mercedes-Benz Bayileri ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın işbirliğinde gerçekleştirdiği proje kap...

Fin usulü hibrit kamyon iş başında

Fin usulü hibrit kamyon iş başında Finlandiyalı Sisu, kendine özgü  yüklü ağırlık, uzunluk, dingil kaldırma sistemi gibi yasal düzenlemelere sahip İsk...
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Değişenler ve değişmeyenler

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı