TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Ortadoğu İnşaat Fuarı’nda  Komatsu ve Dieci ile dikkat çekti

Ortadoğu İnşaat Fuarı’nda Komatsu ve Dieci ile dikkat çekti

Tarih 20 Mart 2018, 12:18

Temsa İş Makinaları, Komatsu ve Dieci markalarıyla yapı sektörünün Diyarbakır’daki büyük buluşmasına katılarak geniş ürün yelpazesini müşterilere ve ziyaretçilere sundu.

Üç yıl aradan sonra bu yıl tekrar 15-18 Mart tarihleri arasında 8. kez kapılarını ziyaretçilerine açan fuarda, inşaat malzemeleri ve inşaat teknolojilerinden 66 firma yer aldı.

Aralarında İran, Irak, Suudi Arabistan ve Ürdün’den de alım heyetlerinin bulunduğu yaklaşık 13 bin 500 kişinin ziyaret ettiği fuarda; Temsa İş Makinaları, yüksek motor gücü ve geniş kova kapasitesiyle öne çıkan Komatsu WA500-6 lastik tekerlekli yükleyiciyi, dayanıklılığı ve verimliliğiyle farklılaşan Komatsu PC390LC-8M0 hidrolik paletli ekskavatörü, yine Komatsu’nun WB97S-5 4 tekerlek dönüşlü bekolu yükleyicisini ve endüstriyel ürünlerden DIECI ICARUS 40.17 kodlu teleskopik forklifti tanıttı.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

Komatsu ve Crown ürünlerinde bakım hediye

Komatsu ve Crown ürünlerinde bakım hediye Temsa İş Makinaları, distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu ve Crown marka endüstriyel ürünler için oldukça avantajlı ...

CASE IH ile Adana'da sonbahar bereketi

CASE IH ile Adana'da sonbahar bereketi Traktörde ‘seçkin marka ayrıcalığını yaşamak isteyenler’in tercihi Case IH
Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı