TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
ANKARA LOJISTIK
GENEVA MOTOR SHOW
tasiyanlar banner
Avis İspark'la anlaştı

Avis İspark'la anlaştı

Tarih 13 Mart 2018, 12:33

Avis İSPARK ile yaptığı işbirliği çerçevesinde İstanbul’da gerçekleştirilen kiralamalarda günlük sınırsız ücretsiz otopark ayrıcalığı sunuyor.

Avis’in yeni hizmete sunduğu “Yol Arkadaşı Paketi”ni tercih edenler ayrıca ücretsiz mini hasar sigortası ile yoğun trafikte olası küçük kazalara karşı da korunuyor.

Avis’in müşteri odaklı hizmet anlayışının yeni bir yansıması olan Yol Arkadaşı Paketi, yoğun İstanbul trafiğinde otoparkları daha rahat bulmanızı ve kısa zamanda parklanma imkanı sağlayarak trafik stresinin etkilerini azaltmayı amaçlıyor. Bu çerçevede Avis kullanıcıları tüm İSPARK otoparklarından yalnızca plakalarını söyleyerek ücretsiz yararlanabiliyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

ASSAN HANİL’e TAYSAD’dan ödül

ASSAN HANİL’e TAYSAD’dan  ödül Kibar Holding grup şirketlerinden Assan Hanil, Taşıt Araçları Yan Sanayi Derneği (TAYSAD) tarafından her sene gerçe...

Euro Repar Car Service Türkiye’de

Euro Repar Car Service Türkiye’de PSA Grubu’nun dünya çapında çok markalı bakım ve onarım hizmet ağı Euro Repar Car Service, Türkiye’deki yapılanması...
SCHMITZ CARGOBULL 1 MART

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Alternatifler ve veriler

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x