TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Avis İspark'la anlaştı

Avis İspark'la anlaştı

Tarih 13 Mart 2018, 12:33

Avis İSPARK ile yaptığı işbirliği çerçevesinde İstanbul’da gerçekleştirilen kiralamalarda günlük sınırsız ücretsiz otopark ayrıcalığı sunuyor.

Avis’in yeni hizmete sunduğu “Yol Arkadaşı Paketi”ni tercih edenler ayrıca ücretsiz mini hasar sigortası ile yoğun trafikte olası küçük kazalara karşı da korunuyor.

Avis’in müşteri odaklı hizmet anlayışının yeni bir yansıması olan Yol Arkadaşı Paketi, yoğun İstanbul trafiğinde otoparkları daha rahat bulmanızı ve kısa zamanda parklanma imkanı sağlayarak trafik stresinin etkilerini azaltmayı amaçlıyor. Bu çerçevede Avis kullanıcıları tüm İSPARK otoparklarından yalnızca plakalarını söyleyerek ücretsiz yararlanabiliyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Nakliyeciler iftar yemeğinde buluştu

Nakliyeciler iftar yemeğinde buluştu Uluslararası Nakliyeciler Derneğinin tarafından organize edilen iftar yemeğinde UND üyeleri ve sektör temsilcileri ...

Türkiye’nin iki dev kurumu Brisa ve İnci GS Yuasa otomotiv sektörüne enerji katmaya hazırlanıyor

Türkiye’nin iki dev kurumu Brisa ve İnci GS Yuasa otomotiv sektörüne enerji katmaya hazırlanıyor Türkiye lastik sektörü lideri Brisa ve Türkiye akü sektörünün teknoloji ve inovasyon lideri İnci GS Yuasa özel bir ...
Vahit MAHMATLI
Pancar ve gelecek!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı