TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
versus omega kadesan
Yalçın Dorse 2 yeni lowloader sattı

Yalçın Dorse 2 yeni lowloader sattı

Tarih 09 Mart 2018, 16:11

Ürünler ayrılabilir hidrolik deveboynuna ve hidrolik dümenleme sistemine sahip. Kapalı boyu 12 M uzadığında ise 40 ft konteyner yüklemeye hazır , seyyar platformları sayesinde kazan taşımasına uygun çok yönlü araçlardır.

Nil yeni lowloderleri ile hem konteynır hem kazan taşıyacak
Türkiye'den Avrupa'nın tüm ülkelerine, Avrupa'dan Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan ve İran'a gabari dış ağır yük  taşımaları yapan Nil Uluslararası Taşımacılık şirketinin yeni lowloader yatırımında tercihi Yalçın Dorse oldu.Nil Uluslararası Taşımacılık, filosuna 2 adet 2 akslı lowloader kattı. Araçlar,ayrılabilir hidrolik deveboynuna ve hidrolik dümenleme sistemine sahip. Bu araçları ithal aks ve ekipmanlarla donatan Yalçın Dorse, kapalı boyu 12 olan, ancak uzadığında 40 feetlik konteynır yüklenebilen lowloderlerinin seyyar platformları sayesinde Nil Taşımacılık'a kazan taşımasına da çok uygun olan, esnek ve çok yönlü kullanılabilen araçlar sundu. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne 10 adet Körüklü CNG

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne 10 adet Körüklü CNG Mercedes-Benz Türk tarafından Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne teslimatı gerçekleştirilen 10 adet Körüklü CNG Merce...

Işıklar Ağır Nakliyat filosuna iki çekici kattı

Işıklar Ağır Nakliyat filosuna iki çekici kattı Işıklar Ağır Nakliyat’ın 10’u MAN olan 30 araçlık filosunu iki çekici ile daha da güçlendirdi. Son yatırımında da M...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı