TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Euromaster yeni franchiseler arıyor

Euromaster yeni franchiseler arıyor

Tarih 08 Mart 2018, 12:05

Türkiye’nin 52 ilinde 190 servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yeni servis noktaları için franchiselerini arıyor.

Hizmet kalitesi ve kampanyaları ile hem franchiselerine hem de sürücülere önemli avantajlar sağlayan Euromaster, Türkiye’nin en çok tercih edilen servis ağı olmayı hedefini yeni hizmet birimleriyle sürdürmek istiyor.

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yeni franchiselerini arıyor. Geçtiğimiz yıl 19 yeni servis noktası daha açarak Türkiye’nin 52 ilinde 190 servis noktasına ulaşan Euromaster, servis noktalarını artırarak büyümeyi hedefliyor. Referans tedarikçileriyle yaptığı satın alma anlaşmalarıyla franchiselerine daha iyi koşullarda hizmet ve ürün alabilme imkanı sağlayamayı hedefleyen Euromaster, lastikte Michelin, BFGoodrich ve Tigar gibi Michelin Grubu Markaları başta olmak üzere, Hankook ve Tatko Grubu ile gerçekleştirmiş olduğu iş birliği sayesinde müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Araç bakımı tarafında ise Euromaster’ın yedek parçada Bosch, motor yağında Exxon Mobil ile işblirliği bulunuyor.

Hedef 25 yeni franchise

2018 yılında 25 yeni servis noktasına ulaşma hedefi olan Euromaster, bu yıl şimdiden 9 yeni servis noktası daha açarak servis ağını genişletmeye devam ediyor. Euromaster konseptinde sunulan lastik ve araç bakım hizmetlerini sağlayacak olan yeni servis noktalarının, yaklaşık 200 metrekare büyüklükte, park alanı olan, yerleşim yerleri ve iş merkezlerine yakın yerlerde bulunması gerekiyor. Franchise koşullarını görüşmek için yatırımcılar, www.euromaster.com.tr adresinden, 0212 357 06 00 no'lu telefondan veya tr.info@euromaster.com adresinden başvurularını yapabiliyor. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Endüstri Yan Sanayi

Bosch yarı römorklara can veriyor

Bosch yarı römorklara can veriyor Bosch, bugünün yarı römorklu kamyonları için de elektromobiliteyi mümkün kılan bir teknolojiye imza attı.

Allison şanzıman donanımlı Iveco Stralis CNG kamyonları ile daha çevreci

Allison şanzıman donanımlı Iveco Stralis CNG kamyonları ile daha çevreci Allison tam otomatik şanzımanlar, sürekli dur kalk yapan şehir içi dağıtım araçlarında kullanılan doğal gaz motorla...
Vahit MAHMATLI
Bilgi çağı ve bekâ

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı