TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Anadolu Isuzu yetkili servisleriyle Kıbrıs’ta buluştu

Anadolu Isuzu yetkili servisleriyle Kıbrıs’ta buluştu

Tarih 27 Şubat 2018, 15:32

Türkiye’de ticari araçlar konusunda en yaygın servis ağına sahip olan Anadolu Isuzu, 63 ilden 103 yetkili servisiyle Kıbrıs’ta bir araya gelerek 2018 yılı hedeflerini belirledi

Ticari araçlar kategorisinde Türkiye’nin en yaygın servis ağına sahip olan ve başarılı yapılanmasıyla tüm Isuzu kullanıcılarına güvenilir ve kaliteli hizmet veren Anadolu Isuzu yetkili servisleri, 6-8 Şubat 2018 tarihleri arasında Kıbrıs’ta bir araya geldi. Hem motivasyon için hem de 2018 hedeflerini belirlemek üzere bir araya gelen 63 ilden 103 yetkili servis yetkilisi, yoğun geçen programla Anadolu Isuzu marka çatısı altında büyük önem taşıyan Satış Sonrası Hizmetleri kapsamında Yetkili servis standart ve kriterleri konusunda bilgilendirildi.

“Şimdi Değişim Zamanı” mottosuyla düzenlenen yetkili servis toplantısında, 2017 yılındaki başarılar, 2018 için agresif büyüme hedefleri, yeni uygulamaya alınan servis ve yedek parça programları anlatıldı. Anadolu Isuzu yeni prim sistemini, yeni servis çalışanları ödül programını, daha güçlü ANT yedek parça gamı ile ilgili çalışmalarını, yenilikçi eğitimlerini ve toptancı yedek parça bayilik sistemi ile farklı satış kanallarına açılımını Kıbrıs’ta düzenlenen bu toplantıda duyurdu.

Kıbrıs’taki yetkili servisler toplantısında Isuzu kullanıcılarıyla olan iletişim ağının daha da genişlemesi gerekliliğini belirten Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan “Isuzu Yetkili Servislerine daha fazla araç girişi, müşterilerle daha güçlü bir diyalog, baştan aşağıya yeni bir çağrı merkezi, 7/24 hizmet ve doğrudan yol yardım desteği gibi konular 2018 yılında satış sonrası hedeflerimizin ve başarılarımızın temelini oluşturacak” şeklinde konuştu.

2017 yılında Isuzu Novociti modelinin sektördeki başarılarına dikkat çeken Tuğrul Arıkan, “2018 yılında alçak tabanlı, ödüllü yeni tasarıma sahip ve düşük işletim maliyetleriyle kullanıcısına değer katan iddialı Isuzu Novociti Life modelimizi satışa sunacağız. Bu araç lansmanında siz yetkili servislerimizin güçlü, proaktif desteği ve inancıyla başarıya ulaşacağız.” dedi.

Tören sonunda Anadolu Isuzu çatısı altında 10., 15.,25. ve 30. yıllarını dolduran yetkili servisler ile 2017 yılında üstün performanslarıyla başarılı bir yıl geçiren yetkili servislere plaketleri takdim edildi.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Otobüs

BMC’den ihracat rekoru

BMC’den ihracat rekoru Türkiye’nin Yerli ve Milli Gücü BMC, Otobüsleriyle İhracat Atağında

Isuzu Novo yeni donanımları ile okul yolunda!

Isuzu Novo yeni donanımları ile okul yolunda! Anadolu Isuzu’nun yeni okul servisi yönetmeliğine uygun olarak kendi tesislerinde ürettiği ilk fabrika çıkışlı Nov...
Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı