TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Prometeon Türkiye yeni iş ortaklarını Procampus programı’na dahil etti

Prometeon Türkiye yeni iş ortaklarını Procampus programı’na dahil etti

Tarih 12 Şubat 2018, 15:00

Geliştirdiği servis ve çözümleriyle lastik bakım yönetiminde uzman Pirelli marka endüstriyel ve ticari lastiklerin üreticisi Prometeon Türkiye, aralarına yeni katılan iş ortaklarını ProCampus Programı’na aldı.

İki gün süren program kapsamında temel lastik bilgilerinden, yenilikçi filo ve müşteri yaklaşımına kadar birçok konuda eğitimler gerçekleşti

Pirelli endüstriyel lastiklerinin üreticisi Prometeon Türkiye, 2017 yılında bünyesine katılan iş ortakları için ProCampus’te eğitim ve gelişim programı gerçekleştirdi. 2017 yılında Prometeon Ailesi’ne katılan 32 yeni iş ortağı için planlanan programın ilki ocak ayında gerçekleşti. 14 yeni iş ortağından 16 katılımcının olduğu programda Pirelli’nin yenilikçi endüstriyel ve ticari lastik portföyü ve Prometeon Türkiye’nin filolara yönelik sunduğu hizmetler anlatıldı.

Etkinliğin ilk günü Prometeon Türkiye Fabrika Direktörü Hakan Yalnız’ın açılış konuşması ile başladı. Gün boyu süren eğitimlerde yeni katılan bayilere Prometeon hakkında genel bilgilerin yanı sıra, temel lastik bilgileri, şirketin yenilikçi filo ve müşteri yaklaşımı gibi konular anlatıldı. Programın ikinci günü ise Prometeon Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Begüm Onar’ın Prometeon’un Sürdürülebilirlik Raporu sunumu ile başladı. Öğleden sonraya kadar süren etkinlikte, fabrika turu ve iş güvenliği eğitimi sonrasında kaplama sürecine ilişkin de paylaşım yapıldı.

Prometeon Türkiye, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak konuya ilişkin olarak, “Prometeon Türkiye olarak müşterilerimizin rekabet avantajına katkı sağlamak ve onların maliyetlerini düşürecek şekilde lastik işlerini yönetmelerine yardımcı olmak ana amacımızdır. Bu kapsamda ProCampus bünyesinde iş ortaklarımızla birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlamaya ve hızlı çözüm üretmeye odaklanıyor, eğitim ve gelişim programları tasarlıyoruz. 14 yeni iş ortağımıza yönelik gerçekleştirdiğimiz eğitim ile aramıza yeni katılan iş ortaklarımıza ürün ve hizmetlerimizi detaylıca aktardık, müşteri deneyimimizi ve gelişimimizi artırmaya yönelik eğitimler gerçekleştirdik. Prometeon olarak hedefimiz sektöre lastik profesörlerini ProCampus’ten yetiştirmektir” dedi.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Endüstri Yan Sanayi

Bosch yarı römorklara can veriyor

Bosch yarı römorklara can veriyor Bosch, bugünün yarı römorklu kamyonları için de elektromobiliteyi mümkün kılan bir teknolojiye imza attı.

Allison şanzıman donanımlı Iveco Stralis CNG kamyonları ile daha çevreci

Allison şanzıman donanımlı Iveco Stralis CNG kamyonları ile daha çevreci Allison tam otomatik şanzımanlar, sürekli dur kalk yapan şehir içi dağıtım araçlarında kullanılan doğal gaz motorla...
Vahit MAHMATLI
Bilgi çağı ve bekâ

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı