TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
versus omega kadesan
‘Kuzey Amerika’nın en iyi şirketi’ seçildi!

‘Kuzey Amerika’nın en iyi şirketi’ seçildi!

Tarih 09 Şubat 2018, 15:36

Frost&Sullivan tarafından Delphi Technologies’e yılın şirketi ödülü verildi.

Geçen ay New York Borsası’nda gerçekleştirilen 4.5 milyar dolarlık işlem ile hem binek otomobil hem de ticari araç pazarına yönelik elektrikli araçlar ve içten yanmalı motorlar için çözümler geliştirmek ve araçların onarımı için gelecekte oluşacak talepleri karşılamak amacıyla yeni bir yapıya kavuşan Delphi Technologies, Finlandiya menşeili dünyanın önde gelen danışmanlık şirketlerinden biri olan Frost&Sullivon tarafından ‘Kuzey Amerika’nın En İyi Şirketi’ seçildi. 2016 yılı itibariyle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk 20 araç modelinden 18’inde bir Delphi parçası bulunurken; kazanılan ödülde Delphi Technologies’in Satış Sonrası tarafındaki ürün portföyünü genişleterek ve güçlü ortaklıklar kurarak sergilemiş olduğu büyümenin etkili olduğu belirtildi.

Şasi/süspansiyon ve akü bileşenleri alanlarında ürün portföyünün kapsamını daha da artıran ve özellikle motor yönetimi alanına odaklanan Delphi Technologies’in bir önceki yıla göre ciddi bir büyüme kaydettiğini dile getiren Frost&Sullivon Araştırma Analisti Anuj Monga yapmış olduğu değerlendirmede, “Frost&Sullivan’ın bağımsız analizi, şirketin pazardaki zorlukları başarıyla geride bırakarak Kuzey Amerika satış sonrası pazarında bir güç olarak öne çıktığını doğruladı. Bu nedenle Delphi Technologies, Kuzey Amerika’nın En İyi Şirketi ödülüne layık görüldü” açıklamasını yaptı.

ABD’deki 20 araçtan 18’ine Delphi imzası!

Delphi'nin Satış Sonrası Departmanı, pazar payındaki büyümede ve şirketin güçlü bir marka değeri haline gelmesinde önemli bir rol oynuyor. Bugün pazarın önde gelen orijinal ekipman tedarikçisi konumunda olan Delphi için en büyük üç otomotiv orijinal ekipman üreticisi (OEM), şirketin küresel satışlarının yaklaşık yüzde 28'ini oluşturuyor.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Dünya

Subaru Japon Ordusu için yeni bir helikopter üreteceğini açıkladı

Subaru Japon Ordusu için yeni bir helikopter üreteceğini açıkladı Subaru Corporation ile Bell Helicopter, Japon Kara Kuvvetleri’nin kullandığı ve Bell firması tarafından üretilen as...

Renault-Nissan-Mitsubishi, yüzde 5,1 artış kaydederek 5,54 milyon satış adedine ulaştı

Renault-Nissan-Mitsubishi, yüzde 5,1 artış kaydederek  5,54 milyon satış adedine ulaştı Renault-Nissan-Mitsubishi, son altı ayda satışlarını yüzde 5,1 artırarak, 5 milyon 538 bin 530 satış adedine ulaşa...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı