TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
tasiyanlar banner
ARI-HAN'ın araç sayısı 135’e çıktı

ARI-HAN'ın araç sayısı 135’e çıktı

Tarih 08 Şubat 2018, 16:37

Temsa İş Makinaları, ARI-HAN Group’a 15 Volvo Trucks teslim etti.

Temsa İş Makinaları; 1981 yılından bu yana gıda, beton, petrol, panel üretimi, mermer, cam, nakliye ve depolama sektörleri gibi çok geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Mersin merkezli ARI-HAN Şirketler Grubu’nun filosu, 15 adet Volvo Trucks FH Çekici teslimatı ile birlikte 135’e çıktı.

Teslimat töreni, firma ortaklarından Aziz Tatlı ve Temsa İş Makinaları Güney Bölge Satış Müdürü Devrim Karataş, Temsa İş Makinaları Güney Bölge Satış Yöneticisi Umut Şahin ve Temsa İş Makinaları Güney Bölge Servis Yöneticisi Cihan Kayan’ın katılımıyla gerçekleşti.

ARI-HAN Şirketler Grubu; nakliye çözümleriyle Avrupa’dan Asya’ya kadar geniş bir coğrafyada hizmet veriyor. Firma, malın taşınmasının ötesinde müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve iyileştirilmesi için hız kesmeden çalışıyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

MAPAR otobüsleri teslim aldı

MAPAR otobüsleri teslim aldı Tamamen yenilenen MAN Lion’s Coach’ın cazibesi Türkiye Lansmanı öncesinde teslimatları başlattı.

Antakyalılara 23 yeni otobüs

Antakyalılara 23 yeni otobüs Otokar’ın engelli yolcu taşımacılığına uygun en yeni otobüslerinden 23 adet Sultan LF’yi bünyesine katan Defne-Anta...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Veriler ve Pazarlar

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x