TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Yeni Isuzu D-Max çiftçilerle buluştu

Yeni Isuzu D-Max çiftçilerle buluştu

Tarih 07 Şubat 2018, 17:18

Erdiloğlu Otomotiv, 13.sü düzenlenen Agro Fuarı’nda Yeni Isuzu D-Max’i ve Isuzu N-Serisi kamyonetleri sergiledi.

Anadolu Isuzu İzmir Anadolu Isuzu bayii Erdiloğlu Otomotiv ile birlikte, Agro Expo fuarına katıldı. 13.sü düzenlenen ve konusundaki en büyük fuar olma özelliğini taşıyan Agro Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, çiftçiler başta olmak üzere birçok ziyaretçiyi ağırladı. Geçtiğimiz yılsonunda satışa sunulan ve yakın zamanda Anadolu Isuzu’nun Türkiye’deki fabrikasında da üretilmeye başlanacak olan Yeni Isuzu D-Max’e ve N Serisi kamyonetlere çiftçilerin ilgisi oldukça yoğundu.
N Serisi kamyonetler ile ticaret artık daha kolay
Anadolu Isuzu’nun başta kobiler olmak üzere, her segmentten müşterisine gerek taşımada verimlilik, gerekse kullanımda konfor sunan kamyonet grubunun çok tercih edilen 4 farklı modeli bulunuyor.
Isuzu N Wide, geniş ve derin kabini sayesinde kullanım kolaylığı sağlarken, gelişmiş süspansiyon sistemiyle sürücünün konforuna da önem veriyor. 3.5m’lik faydalı şasi boyu, 120 BG ve 300 Nm torklu yeni nesil Isuzu motoruyla ön plana çıkarak ticaretin yıldızlarından olduğunu gösteriyor.
Isuzu N-Wide Long yedek parça hizmetinde uygun fiyatlar sunmasının yanı sıra yakıtta sağladığı ekonomi ile de kullanıcısına avantajlar sağlıyor. N-Wide Long, 4.3 m’lik faydalı şasi boyu ile daha fazla hacim isteyenlere çözüm sunuyor.
Erdiloğlu Otomotiv’in İzmir’de düzenlenen Agro Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’ndaki standında sergilediği Isuzu NLR modeli ise dar sokaklara ve alanlara yönelik özel tasarımı ile park etmenin yanı sıra kullanıcısına yükleme ve boşaltma esnasında da kolaylık sağlıyor. Yüksek manevra kabiliyeti sunan araç, 3m’lik faydalı şasi boyu ve dayanıklı şasi yapısı, performansı ve esnekliğiyle sınıfında ön plana çıkıyor.  Yüzde 49’a ulaşan üstün tırmanma yeteneğine sahip NLR, ayrıca 120 BG’lik gücü ve 300 Nm’lik torkunun sağladığı avantajla rampa etkisini en aza indiriyor.
N Serisi kamyonetlerin dördüncüsü ise Isuzu NLR Long. Dünya standartlarındaki teknolojisi onu iddialı konuma taşıyor. NLR Long’ta kullanılan 120 BG’lik Commonrail Turbo Dizel Intercooler motor, hem gerekli olan çekiş gücünü sağlıyor, hem de çevreyi koruyor. NLR Long, bireysel ve filo kullanıcılarının geniş hacim ihtiyaçlarına cevap veren 4.3m’lik şasi boyuyla da ideal olduğunu gözler önüne seriyor.
 
Güçlü yeni nesil 1.9 litre dizel motoruyla Türkiye yollarında
Erdiloğlu Otomotiv’in Agro Fuarı’nda sergilediği Yeni Isuzu D-Max de çiftçilerden yoğun ilgi gördü. Isuzu D-Max’te ve Isuzu’nun yeni kamyonetlerinde kullanılacak olan yeni nesil 1.9 lt motor sayesinde hiçbir ilave katkı olmadan Euro 6 emisyon değerleri sağlanıyor. Bu sayede kolay bakım ve düşük işletim masrafı avantaj sağlıyor. Bir önceki D-Max’le aynı gücü, taşıma ve çekme kapasitesini sunan yeni nesil 1.9 lt’lik dizel motorlu versiyona sahip D-Max, ilk etapta Türkiye’de V-Cross donanım seviyesiyle satışa sunuluyor. Küçük hacmine rağmen eski 2.5 lt’lik motora sahip olan modelle aynı teknik performansı sunan Yeni D-Max V-Cross, rakip marka pick-up araçlara göre 8 bin TL’den başlayan MTV avantajına, daha düşük yakıt tüketimine, daha sessiz kabin yapısına ve daha uzun garanti süresine sahip. Sunduğu tüm bu avantajlarla çiftçiler için hem işlerinde hem günlük kullanımlarında en ideal pick-up olan Yeni Isuzu D-Max, 2018 yılı içinde çift kabinin haricinde tek kabin versiyonuyla da satışa sunulacak. İlk etapta ürün gamının en üst donanımı sayılan V-Cross, 1.9 lt dizel motor, otomatik şanzıman ve 4x4 çekiş sistemiyle satışa sunuluyor. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Hafif Ticari

MAN’ın hafif ticari aracı TGE için anlamlı teslimat

MAN’ın hafif ticari aracı TGE için anlamlı teslimat İlk MAN TGE’lerden biri de, MAN’a yedek parça taşımacılığı da yapan köklü lo-jistik şirketlerinden TETNAK’a satıldı...

Yeni Citroen Berlingo, 2019 Autobest birincisi

Yeni Citroen Berlingo,  2019 Autobest birincisi Yeni Citroën Berlingo, Avrupa’nın 31 ülkesinden 31 otomotiv gazetecisinin oylarıyla, 5 finalisti geride bırakarak "...
Vahit MAHMATLI
Bilgi çağı ve bekâ

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı