TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
MECALAC, İMDER'e katıldı.

MECALAC, İMDER'e katıldı.

Tarih 25 Ocak 2018, 13:13

İzmir’de Ege Serbest Bölgesi’nde kurulu tesislerinde ürettiği kompakt iş makinelerini Türkiye ile birlikte dünya pazarlarına da ihraç eden Fransa merkezli MECALAC, İMDER (İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) üyesi oldu.

Son dönemde gerçekleşen yeniden yapılanma süreci çerçevesinde Türkiye’deki faaliyetlerini hızlandıran şirketin üyeliği için İzmir’deki tesislerinde bir tören düzenlendi.

Üyelik plaketinin de sunulduğu törene; İMDER Başkanı Tamer Öztoygar, İMDER & İSDER URGE Komitesi Başkanı Mehmet Bebek, İMDER Genel Sekreter Yardımcısı Yusuf Oğuz Yiğit, MECALAC Yönetim Kurulu Başkanı Henri Marchetta, MECALAC Türkiye Genel Müdürü Cevdet Can Uzer ve MECALAC Türkiye Satış Direktörü Erdal Eroğlu katıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan MECALAC Türkiye Satış Direktörü Erdal Eroğlu, sektörün çatı derneği olan İMDER’e üye olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Çeşitli ataşmanlarla birlikte kullanılabilen kompakt ürünleriyle bilinen MECALAC’ın, İMDER’e üyeliği karşılıklı bir sinerji doğuracak ayrıca Türkiye İş Makineleri Sektöründe, Türkiye’de üretim yapan bir marka olarak, daha etkin olma hedefimiz doğrultusunda önemli bir adım teşkil edecektir. Kuruluşundan bu yana geliştirdiği modellerle çeşitli tasarım ve yenilik ödülleri kazanan şirketimizin hem derneğimize hem de sektörümüze artı değer katacağına inanıyoruz. MECALAC olarak biz de yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarımızda İMDER’in sektördeki bilgi ve tecrübelerinden faydalanacağız.” şeklinde konuştu.

Plaket takdiminin ardından üretim tesislerini gezen İMDER Yönetimi, MECALAC yöneticilerinden üretim prosesleri ve üretim-montaj hatları hakkında bilgi aldı.(soldan sağa)MECALAC Türkiye Satış Direktörü Erdal Eroğlu, İMDER & İSDER URGE Komitesi Başkanı Mehmet Bebek, MECALAC Türkiye Genel Müdürü Cevdet Can Uzer, MECALAC Yönetim Kurulu Başkanı Henri Marchetta, İMDER Başkanı Tamer Öztoygar, İMDER Genel Sekreter Yardımcısı Yusuf Oğuz Yiğit 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı başladı

8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı başladı SSAB sektörün önde gelen çelik tedarikçilerinden biri olarak yerini aldı.

TerexFinlay İrlanda ekibi Temsa İş Makinaları ile bir araya geldi

TerexFinlay İrlanda ekibi Temsa İş Makinaları ile bir araya geldi Temsa İş Makinaları, 2015 yılından beri distribütörlüğünü yürüttüğü dünyanın en önde gelen mobil paletli kırıcı ve ...
Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı