TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
versus omega kadesan
SANKO İş ve Tarım Makinaları Grubu, Başak Traktör, Başak Agri ve Asko-Claas ile 9. GAP Tarım Fuarı’ndaydı

SANKO İş ve Tarım Makinaları Grubu, Başak Traktör, Başak Agri ve Asko-Claas ile 9. GAP Tarım Fuarı’ndaydı

Tarih 18 Ocak 2018, 14:27

Grup bünyesindeki ASKO’nun distrübütörü olduğu dünya devi Alman CLAAS, 9. GAP Tarım Fuarı’nın gözdesi oldu.

9. GAP Tarım Fuarı’na katılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, fuardaki konuşmasının ardından Sanko Holding Başak standlarını onurlandırdı. Fakıbaba'ya Sanko Holding İş ve Tarım Makinaları Grup Başkanı Sami Konukoğlu ve Sanko Holding Onursal Başkanı Abdülkadir Konukoğlu eşlik etti.

16- 21 Ocak 2018 tarihleri arasında Gaziantep’te çiftçileri buluşturan fuar; tarım sektörünün GAP bölgesiyle birlikte tüm ülkeye tanıtıldığı en önemli ve en verimli buluşma noktası.

Konuyla ilgili olarak Başak Traktör Satış ve Pazarlama Direktörü Gökhan Bayramoğlu “Tarım marketi anlayışı ile faaliyet göstererek, Türk tarımı ve çiftçisine ihtiyaç duyacağı her konuda en iyi koşullarda azami destek sunuyoruz. Sanko İş ve Tarım Makinaları Grubu; ASKO, Başak Traktör, Başak Agri ve Claas markaları ile Türk tarımının çözüm merkezi oldu” dedi. Sanko olarak yaptığımız yatırımlarla ürün yelpazesini, üretim adetlerini ve iç piyasadaki pazar payını sürekli arttıran Başak Traktör, Başak Agri ve Asko çatısı altında Alman Claas markamızla GAP Tarım Fuarı’nda olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. GAP Tarım sadece Gaziantep’e değil tüm GAP bölgesindeki çiftçilerimizle buluştuğumuz fuarda 104 yıllık tarihi geçmişimizle çiftçilerimize çözümler sunuyoruz. Başak Traktör ile başlatılan yolculuğu, tarım ekipmanlarında Başak Agri ile geliştiriyor, Claas ile taçlandırıyoruz.

Bayramoğlu sözlerini “1960’lı yıllardan günümüze traktör üretiminde elli yıldan fazla tecrübesi bulunan Başak Traktör standında yer alan ürünler tasarım, donanım ve işçilik kalitesi yönleri ile beğeni toplamıştır. Ar-Ge merkezimizin yeni projeleri ile yeni modellerimizi çiftçilerimizin beğenisine sunmaya devam edeceğiz.’’ dedi. “BAŞAK AGRİ ile ürün gamını genişleterek çiftçimize toplam çözüm sunuyoruz. Uzman satış ve bayi ekibi ile çiftçimizin her türlü ihtiyacına yanıt veriyoruz. ASKO-CLAAS ile Türkiye’de biçerdöver, silaj makinaları, balyalama gibi tarım ekipmanları yanında 500 hp’nin üzerinde traktörlerle, çiftçimizin hizmetindeyiz’’ diye konuştu. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

Şimdi yepyeni !

Şimdi yepyeni ! Komatsu’dan kabin güvenliği artırılmış yepyeni M0 teknolojili ekskavatör

New Holland’ın bahçe traktörleri ‘Bahçe Günleri’ etkinlikleri için sahaya iniyor

New Holland’ın bahçe traktörleri  ‘Bahçe Günleri’ etkinlikleri için sahaya iniyor New Holland, Bahçe Günleri kapsamında 24 Nisan-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında, bahçe traktörlerini sahada düzenle...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı