TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF
Lastik Zirvesi Tirex lastiğin herşeyini masaya yatırıyor

Lastik Zirvesi Tirex lastiğin herşeyini masaya yatırıyor

Tarih 18 Ekim 2017, 14:26

Yılda 30 milyon gibi önemli sayıda lastik üretimi, 10 milyon adetlerde ihracat ve 5 milyon dolayında ithalat rakamları ve 120 milyon/yıl adetlerde lastik kullanım pazarına sahip olan Türkiye’nin lastik dünyası, Tirex Lastik ve Teknolojileri Zirvesi’nde masaya yatırılıyor.

EKO Fuarcılık tarafından Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenen Tirex, lastiğe dair pazar bilgileri, teknoloji, üretim ve tüketime dair her şeyin ele alındığı bir etkinliğe sahne olacak.

“Türkiye’nin önde gelen markalarının yetkilileri, uzmanlar ve lastik endüstrisinin söz sahipleri bu zirvede görüşlerini dile getirecek” diyen EKO Fuarcılık Fuarlar Müdürü Altınay Bekar, şunları ekliyor: “Türkiye’nin lastik kullanımı açısından en önemli potansiyelini barındıran taşımacılık ve lojistik endüstrisinin kalbi 15-17 Kasım 2017 tarihlerinde İFM’de atacak. Lastik ve teknoloji zirvesi Tirex’e ev sahipliği yapacak olan logitrans ortamında lastiğe dair her şey uzmanları tarafından ele alınacak. Doğru lastik seçiminden filolarda lastik yönetimine, kışlık lastik uygulamalarından kaplama pazarına ve yeni nesil elektrikli otomobillerde lastik çözümlerine kadar uzanan bir çeşitlilik katılımcıları bekliyor.”

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Endüstri Yan Sanayi

Prometeon Türkiye, Konya ve Kayseri’de filo yöneticileri ile bir araya geldi

Prometeon Türkiye, Konya ve Kayseri’de filo yöneticileri ile bir araya geldi Geliştirdiği servis ve çözümleriyle lastik bakım yönetiminde uzman Pirelli marka endüstriyel lastiklerin üreticisi ...

SAF-HOLLAND, Türkiye genelindeki servis ağını güçlendiriyor

SAF-HOLLAND, Türkiye genelindeki servis ağını güçlendiriyor Türkiye’de yatırımlarını artırarak 2017 yılında Düzce’de üretim tesisini kuran SAF-HOLLAND, yetkili servis ağını da...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Ticaret barışı sever

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x