TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF
Karabük offroad finaline hazır

Karabük offroad finaline hazır

Tarih 11 Ekim 2017, 15:02

Türkiye Offroad Şampiyonası 7. ve son yarışı 14-15 Ekim tarihlerinde kısa adı KARDOFF olan Karabük-Safranbolu Offroad Kulübü tarafından Karabük’te düzenlenecek.

2 gün sürecek olan final yarışları Karabük Üniversitesi arkasında yer alan offroad parkurunda gerçekleşecek.

Organizasyonun ilk günü 14 Ekim Cumartesi günü 13:00'de başlayacak ve mukavemet etabının 3 kez geçilmesinin ardından 17:30'da sona erecek. 15 Ekim Pazar günü ise 11:20'den itibaren seyirci etabının 4 kez geçilmesinin sona erecek yarışlara Türkiye’nin dört bir yanından offroad tutkunları katılacak.

Karabük Valiliği ile Karabük ve Safranbolu Belediyelerinin desteklediği organizasyon 15 Ekim Pazar günü saat 15:00'da TRT SPOR ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Otomobil

Akzirve Challenge don ayağı 17 Aralık’ta gerçekleşecek

Akzirve Challenge  don ayağı 17 Aralık’ta gerçekleşecek 17 Eylül’de ilki, 12 Kasım’da ise ikincisi gerçekleşen Akzirve Challenge Off Road etkinliğinin final ayağı 17 Aralı...

Honda Türkiye ek istihdam sağladı

Honda Türkiye ek istihdam sağladı Türkiye’de başladığı üretim serüveninde bu yıl 20’nci yılını kutlayan Honda Türkiye 40 milyon Euro’luk yatırımla i...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Ticaret barışı sever

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x