TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF
Karabük offroad finaline hazır

Karabük offroad finaline hazır

Tarih 11 Ekim 2017, 15:02

Türkiye Offroad Şampiyonası 7. ve son yarışı 14-15 Ekim tarihlerinde kısa adı KARDOFF olan Karabük-Safranbolu Offroad Kulübü tarafından Karabük’te düzenlenecek.

2 gün sürecek olan final yarışları Karabük Üniversitesi arkasında yer alan offroad parkurunda gerçekleşecek.

Organizasyonun ilk günü 14 Ekim Cumartesi günü 13:00'de başlayacak ve mukavemet etabının 3 kez geçilmesinin ardından 17:30'da sona erecek. 15 Ekim Pazar günü ise 11:20'den itibaren seyirci etabının 4 kez geçilmesinin sona erecek yarışlara Türkiye’nin dört bir yanından offroad tutkunları katılacak.

Karabük Valiliği ile Karabük ve Safranbolu Belediyelerinin desteklediği organizasyon 15 Ekim Pazar günü saat 15:00'da TRT SPOR ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Otomobil

“MTV artışı ikinci el pazarını canlandıracak”

“MTV artışı ikinci el pazarını canlandıracak” Motorlu Taşıtlar Vergisi’ndeki yüzde 25’lik artışın özellikle lüks segment otomobil satışını olumsuz yönde etkiledi...

Toksport WRT, Orhan Avcıoğlu ile WRC2'den başarıyla döndü

Toksport WRT, Orhan Avcıoğlu ile  WRC2'den başarıyla döndü Katıldığı birçok motorsporları organizasyonuyla Türkiye’yi dünya çapında temsil eden Toksport WRT, ülkemizin başarı...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Sahada iş çok!

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x