TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF
Prometeon Türkiye kamyoncu duraklarında

Prometeon Türkiye kamyoncu duraklarında

Tarih 08 Ekim 2017, 00:11

Geliştirdiği servis ve çözümleriyle lastik bakım yönetiminde uzman Pirelli marka endüstriyel lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon, Türkiye çapında 12 ilde 17 tesiste Kamyoncu Durağı Etkinliği gerçekleştirdi.

Bir ay süren etkinlikte yaklaşık 2.000 kamyon şoförüne ulaşıldı. Prometeon Türkiye, kamyon şoförlerine yönelik etkinliklere önümüzdeki dönemde de yenilerini eklemeyi planlıyor. 

Pirelli kamyon, otobüs, tarım ve OTR lastiklerinin lisanslı üretici ve dağıtıcısı Prometeon Tyre Group’un Türkiye operasyonu Prometeon Türkiye, ağustos ve eylül aylarında ilginç bir projeye imza attı. “Kamyoncu Durağı” adı verilen etkinliklerde kamyon şoförleri ile bir araya gelindi. Türkiye genelinde 12 ilde 17 tesiste bir ay boyunca etkinlikler düzenlendi. Bu etkinlikler sırasında yaklaşık 2.000 kamyon şoförüne ulaşıldı.

Kamyoncu Durakları etkinliği boyunca, kamyonların lastik kontrolleri yapıldı. Etkinlikte ürün ve servisler ile ilgili bilgiler paylaşılırken, yolların kaptanlarına çeşitli hediyeler verildi. Ayrıca kamyon şoförlerine ücretsiz kablosuz internet ve masaj koltuğunda masaj hediye edildi.

Etkinlik sırasında Prometeon Türkiye ekibi ve bayileri kamyoncu duraklarında aktif rol aldılar. Pirelli markalı lastikler kamyon şoförlerine tanıtılırken, Prometeon Türkiye bayileri de satışlar gerçekleştirdiler.


Kamyoncu Durakları etkinliği ile ilgili açıklama yapan Prometeon Türkiye Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak, “Bu etkinlik sonrasında kamyon şoförlerinden oldukça güzel geri dönüşler aldık. Üç ay boyunca kooperatiflerle gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizin sonrasında Kamyoncu Durakları projemizi hayata geçirdik. Bu etkinlik sayesinde kamyon şoförlerimiz ile aramızdaki duygusal bağı geliştirdiğimizi düşünüyoruz. Ayrıca bu etkinlik onlar nezdinde bilinirliğimizi arttırdı. Prometeon Türkiye olarak bu tür başarılı etkinliklerimizi önümüzdeki yılda da devam ettirerek kamyon şoförlerimizle daha sık beraber olacağız” dedi.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Endüstri Yan Sanayi

İthal ürün yerine mini parça onarımı yapmak Türkiye’yi 100 milyon dolar kâra geçirdi

İthal ürün yerine mini parça onarımı yapmak Türkiye’yi 100 milyon dolar kâra geçirdi Duruma rakamlarla bakıldığında sektörde mini onarım yaparak ülke dışına çıkması engellenen rakam neredeyse 100 mily...

Euromaster’dan Türk Telekom müşterilerine yüzde 30 indirim fırsatı

Euromaster’dan Türk Telekom müşterilerine  yüzde 30 indirim fırsatı Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren ...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Ticaret barışı sever

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x