TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF
TÜVTÜRK’te Önemli Atamalar

TÜVTÜRK’te Önemli Atamalar

Tarih 07 Ekim 2017, 23:57

Türkiye'nin periyodik araç muayenesinde yetkili ve görevli tek kuruluşu TÜVTÜRK’ün yönetiminde önemli atamalar gerçekleşti.

TÜVTÜRK’ün yönetim kadrosunda yeni atamalar gerçekleşti. İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapmakta olan Melis Avalin, İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Genel Müdür Yardımcısı olarak atanırken, Kalite ve Denetim Direktörü olarak yapan Can Şiram ise, Operasyon Genel Müdür Yardımcısı (COO) olarak atandı.

2014 yılından bugüne kadar TÜVTÜRK’te İşletmeler Yönetimi Müdürü olarak görev yapan Ozan Ayözger, Kalite ve Denetim Direktörü görevine, Bilgi Teknolojileri Müdürü olarak görev yapan Gülfem Turanlıoğlu Bilgi Teknolojileri Direktörü görevine atandı.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Yönetici Haberleri

Mercedes'te atama

Mercedes'te atama Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası’na yeni İcra Kurulu Üyesi atandı.

Anadolu Isuzu Kurumsal İletişim Departmanında yeni atama

Anadolu Isuzu Kurumsal İletişim Departmanında yeni atama 2013 yılından bu yana Anadolu Isuzu’da çalışan Handan Düzgün, Kasım ayı itibariyle Anadolu Isuzu Kurumsal İletişim ...

E-Bülten Aboneligi





Vahit MAHMATLI
Ticaret barışı sever

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x