TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Makyol ve yurtdışı şantiyelerin lowbedleri

Makyol ve yurtdışı şantiyelerin lowbedleri

Tarih 22 Eylül 2017, 14:59

Yalçın Dorse, yurt içi ve yurtdışı müşterilerinin lowbed teslimatlarını sürdürüyor.

1998 yılından beri Makyol Grubu için özel araçlar üreten Yalçın Dorse'nin gruba yaptığı 23. Araç teslimatı bir 4LBUZ tipi 4 akslı lowbed yarı römork oldu. Bu yarı römork Makyol'un projelerinde çalışan makina parkının büyük bir çoğunluğunu taşıyabilecek özelliklerde üretildi.Yurtdışına ise Yalçın Dorse yine şantiyelerde ve makina taşımalarında kullanılmak üzere 9 adet 4 akslı lowbed yarı römork ihracatı gerçekleştirdi. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Çiftay İnşaat’a 150 adet araç teslim edildi

Çiftay İnşaat’a 150 adet  araç teslim edildi Mercedes-Benz Türk, Çiftay İnşaat’a 150 adet Mercedes-Benz Arocs, Actros ve Atego araç teslimatı gerçekleştirdi.

Ekol Lojistik’e 150 adetlik teslimat

Ekol Lojistik’e 150 adetlik teslimat Mercedes-Benz Türk, Türkiye ve Avrupa lojistik sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Ekol Lojistik’e 150 adet M...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı