TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Rusya'ya  50 m3 Milenium silobas teslimatı

Rusya'ya 50 m3 Milenium silobas teslimatı

Tarih 22 Eylül 2017, 11:28

Türkiye'nin lider silobas üreticisi GÜVEN, yurt dışındaki bayiilerine teslimatlarını hız kesmeden sürdürüyor.

Rusya’daki  bayiisi  için özel olarak ürettiği ; 50m3 hacimli ve  birbirinden bağımsız 3 gözlü MILLENIUM tip yem silobasını  geçtiğimiz Eylül ayında Rusya’ya sevk eden firma , özellikle granül ve tahıl nakliyesi yapan firmaların  taşıma yüküne çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Standart üretim hacimlerinin dışında da  müşteri taleplerini ön planda tutan GÜVEN, bu tarz özel siparişlerde güçlü AR-GE faaliyetlerini ve yılların getirmiş olduğu tecrübesini kullanarak ülkemiz adına gurur verici ürünleri eşsiz tasarımlarla karayolu nakliyecisinin hizmetine sunmaktadır. Rusya gibi dev bir pazarda kendilerine duyulan ilgiden ve güvenden gayet memnun olan firma yetkisi Gen.Müd. Yrd. Metin Kirmit ; “ yeni tasarımlar& ürünler , kimsenin yapamadığını yapmak ve liderlik ruhumuzda var, bu ülkenin bayrağını dünyanın her yerinde dalgalandırmak birinci vazifemizdir” diyerek firmasının vizyonunu bu şekilde dile getirdi. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Çiftay İnşaat’a 150 adet araç teslim edildi

Çiftay İnşaat’a 150 adet  araç teslim edildi Mercedes-Benz Türk, Çiftay İnşaat’a 150 adet Mercedes-Benz Arocs, Actros ve Atego araç teslimatı gerçekleştirdi.

Ekol Lojistik’e 150 adetlik teslimat

Ekol Lojistik’e 150 adetlik teslimat Mercedes-Benz Türk, Türkiye ve Avrupa lojistik sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Ekol Lojistik’e 150 adet M...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı