TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF
Rusya'ya  50 m3 Milenium silobas teslimatı

Rusya'ya 50 m3 Milenium silobas teslimatı

Tarih 22 Eylül 2017, 11:28

Türkiye'nin lider silobas üreticisi GÜVEN, yurt dışındaki bayiilerine teslimatlarını hız kesmeden sürdürüyor.

Rusya’daki  bayiisi  için özel olarak ürettiği ; 50m3 hacimli ve  birbirinden bağımsız 3 gözlü MILLENIUM tip yem silobasını  geçtiğimiz Eylül ayında Rusya’ya sevk eden firma , özellikle granül ve tahıl nakliyesi yapan firmaların  taşıma yüküne çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Standart üretim hacimlerinin dışında da  müşteri taleplerini ön planda tutan GÜVEN, bu tarz özel siparişlerde güçlü AR-GE faaliyetlerini ve yılların getirmiş olduğu tecrübesini kullanarak ülkemiz adına gurur verici ürünleri eşsiz tasarımlarla karayolu nakliyecisinin hizmetine sunmaktadır. Rusya gibi dev bir pazarda kendilerine duyulan ilgiden ve güvenden gayet memnun olan firma yetkisi Gen.Müd. Yrd. Metin Kirmit ; “ yeni tasarımlar& ürünler , kimsenin yapamadığını yapmak ve liderlik ruhumuzda var, bu ülkenin bayrağını dünyanın her yerinde dalgalandırmak birinci vazifemizdir” diyerek firmasının vizyonunu bu şekilde dile getirdi. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Anadolu Isuzu dört şehirde önemli araç teslimatlarına imzasını attı

Anadolu Isuzu dört şehirde önemli araç teslimatlarına imzasını attı Anadolu Isuzu, konforlu ulaşımın temsilcisi olan ve Türkiye’de üretilen Novo modelinin farklı versiyonlarını Niğde,...

Mercedes-Benz Conecto fırtınası sürüyor

Mercedes-Benz Conecto fırtınası sürüyor Mercedes-Benz Türk Türkiyenin çeşitli yerlerinde birçok teslimata imza attı.

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Ticaret barışı sever

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x