TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Kordsa, lastik güçlendirme sektörünü odağına alan ITEC fuarına katıldı

Kordsa, lastik güçlendirme sektörünü odağına alan ITEC fuarına katıldı

Tarih 21 Eylül 2017, 13:19

Güçlendirme Devi Kordsa 13-14 Eylül tarihlerinde Akron, Ohio’da gerçekleşen ITEC in Focus konferansına katıldı.

ITEC in Focus’un bu seneki ana konusu lastik güçlendirme sektörü oldu. Konferans sponsorları arasında yer alan Kordsa açtığı stand ile sektörün önde gelen katılımcıları ile yenilikçi lastik güçlendirme çözümlerini ve iş ortaklıkları konusunda yaklaşımlarını, deneyimlerini paylaştı.

Sektörün önde gelen kimyagerlerinin, tasarımcılarının, mühendislerinin, Ar-Ge ekiplerinin, test uzmanlarının, üretim müdürlerinin ve diğer sektör profesyonellerinin katıldığı ITEC in Focus 2017 konferansının bu seneki odağı lastik güçlendirme sektörü oldu. Katılımcılar 2 günlük konferans süresince güçlendirme malzemeleri, karıştırıcılar, ekipman, kimyasallar, tasarım ve diğer birçok önemli konudaki son teknolojiler ve gelişmeler hakkında konuşmaları dinleme ve konuşmacılarla fikir alışverişinde bulunma şansını yakaladılar.

Konferans ziyaretçilerini standında ağırlayan Kordsa, yenilikçi ve sürdürülebilir güçlendirme çözümlerini paylaştı. Mevcut iş ortakları ile birlikte yaptıkları çalışmaları ve elde ettikleri başarılı sonuçları aktaran Kordsa güçlendiricileri, sektörün önde gelen firma temsilcilerine Kordsa’nın sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyiminin yanı sıra bugün ve gelecek için birlikte nasıl çözümler ve uygulamalar geliştirebileceğini anlatma fırsatı da buldu.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Endüstri Yan Sanayi

Binlerce uzun yol şoförüyle bir araya geldi

Binlerce uzun yol şoförüyle bir araya geldi Lassa’nın uzun yol şoförlerine özel olarak gerçekleştirdiği ‘Yola Sağlam Çık’ sosyal sorumluluk projesi bu yıl bir ...

Mobilite satışlarını arttırıyor

Mobilite satışlarını arttırıyor Bosch, Mobilite Çözümleri iş kolu, satışlarını yüzde 4 arttırdı.

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı