TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF
İnci Akü’ye Rusya’dan ödül

İnci Akü’ye Rusya’dan ödül

Tarih 13 Eylül 2017, 15:11

Dünyanın Enerji Uzmanı İnci Akü, Rusya’da düzenlenen “Autocomponent 2017’de ödül kazandı.

Dünyanın ilk ve tek devlet destekli markalaşma programı Turquality’de yer alarak ‘Türk malı’ ürünleri dünyayla buluşturan İnci Akü, Rusya pazarına damgasını vurdu. İnci Holding ve GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa’nın öncü markası İnci Akü, her yıl Rusya’da otomotiv sektörünün tüketici dostu ve yenilikçi markalarının seçildiği ‘Autocomponent’ ödülleri ‘akü’ kategorisinde ilk üçe girerek ödül kazandı.

2011 yılından bu yana, Rusya pazarında faaliyet gösteren otomotiv sektörününönde gelen üretici ve dağıtımcılarını belirleyen Autocomponent ödülleri sahiplerini buldu. İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Hakan Yıldırım, “Dört kıtada 80’in üzerinde ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracat ile sektörümüzün lider firmaları arasındayız. Rusya önem verdiğimiz pazarlardan biri. Rekabetin oldukça güçlü olduğu böyle bir pazarda, ülkenin en prestijli ödüllerinden birine layık görülmek İnci Akü’nün farkını ortaya koyuyor. Turquality’nin de desteğiyle uluslararası sahada çok değerli başarılara imza attık. Aldığımız bu ödül İnci Akü’nün yurtdışı yatırımlarını artırma konusunda etkili bir motivasyon kaynağı olacak” dedi.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Endüstri Yan Sanayi

TAYSAD 4'üncü Bakım Konferansı'nı gerçekleştirdi

TAYSAD 4'üncü Bakım Konferansı'nı gerçekleştirdi Üretimde sürekliliği sağlamak amacıyla Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) tarafından düzenlenen Bakım...

İthal ürün yerine mini parça onarımı yapmak Türkiye’yi 100 milyon dolar kâra geçirdi

İthal ürün yerine mini parça onarımı yapmak Türkiye’yi 100 milyon dolar kâra geçirdi Duruma rakamlarla bakıldığında sektörde mini onarım yaparak ülke dışına çıkması engellenen rakam neredeyse 100 mily...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Ticaret barışı sever

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x