TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
tasiyanlar banner
Yalçın Dorse’nin lowbedleri ihracat paketinde

Yalçın Dorse’nin lowbedleri ihracat paketinde

Tarih 24 Ağustos 2017, 14:08

Yalçın Dorse Türkiye'nin dört bir yanına teslimat yapmaya devam ediyor.

İnşaat firmaları ve şehir içi özel yük taşıyan işletme ve nakliyeciler filolarını 3 akslı lowbedlerle genişletiyorlar. Alçak şasisi, sağlam yapısı, fonksiyonelliği ve manevra kabiliyeti ile öne çıkan Yalçın Dorse’nin 3 akslı lowbedleri de firmaların güçlerine güç katıyor. Yalçın son olarak Tunkera Ağır Nakliyat, Ulusoy Nakliyat, Altınkaya Hafriyat, Devecioğlu Nakliyat ve Paşa Köylü Ağır Nakliyat firmalarına teslimat gerçekleştirdi. Yurt içi teslimatlarını hızlandıran Yalçın Dorse'nin yurtdışı pazarlara yaptığı teslimatlar da devam ediyor.


 


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

MAPAR otobüsleri teslim aldı

MAPAR otobüsleri teslim aldı Tamamen yenilenen MAN Lion’s Coach’ın cazibesi Türkiye Lansmanı öncesinde teslimatları başlattı.

Antakyalılara 23 yeni otobüs

Antakyalılara 23 yeni otobüs Otokar’ın engelli yolcu taşımacılığına uygun en yeni otobüslerinden 23 adet Sultan LF’yi bünyesine katan Defne-Anta...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Veriler ve Pazarlar

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x