TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Yalçın Dorse’nin lowbedleri ihracat paketinde

Yalçın Dorse’nin lowbedleri ihracat paketinde

Tarih 24 Ağustos 2017, 14:08

Yalçın Dorse Türkiye'nin dört bir yanına teslimat yapmaya devam ediyor.

İnşaat firmaları ve şehir içi özel yük taşıyan işletme ve nakliyeciler filolarını 3 akslı lowbedlerle genişletiyorlar. Alçak şasisi, sağlam yapısı, fonksiyonelliği ve manevra kabiliyeti ile öne çıkan Yalçın Dorse’nin 3 akslı lowbedleri de firmaların güçlerine güç katıyor. Yalçın son olarak Tunkera Ağır Nakliyat, Ulusoy Nakliyat, Altınkaya Hafriyat, Devecioğlu Nakliyat ve Paşa Köylü Ağır Nakliyat firmalarına teslimat gerçekleştirdi. Yurt içi teslimatlarını hızlandıran Yalçın Dorse'nin yurtdışı pazarlara yaptığı teslimatlar da devam ediyor.


 


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Çiftay İnşaat’a 150 adet araç teslim edildi

Çiftay İnşaat’a 150 adet  araç teslim edildi Mercedes-Benz Türk, Çiftay İnşaat’a 150 adet Mercedes-Benz Arocs, Actros ve Atego araç teslimatı gerçekleştirdi.

Ekol Lojistik’e 150 adetlik teslimat

Ekol Lojistik’e 150 adetlik teslimat Mercedes-Benz Türk, Türkiye ve Avrupa lojistik sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Ekol Lojistik’e 150 adet M...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı