TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
tasiyanlar banner
Ramazan Yüceer yine 'NEOPLAN' dedi

Ramazan Yüceer yine 'NEOPLAN' dedi

Tarih 14 Temmuz 2017, 17:31

Türkiye'deki birçok kurumsal firmadan daha geniş bir filoya sahip Ramazan Yüceer, envanterine 10 Yeni Tourliner daha ekledi.

Türkiye otobüs sektörünün en güçlü bireysel yatırımcılarından Ramazan Yüceer, envanterindeki 16 MAN Lion’s Coach Efficientline’a ek olarak 10 adet yeni Tourliner yatırımı yaptı. Araçlar Isparta Otogarı’nda yapılan törenle teslim edildi.

Teslimat törenine yatırımcı Ramazan Yüceer, babası Süleyman Yüceer ile katıldı. Kamil Koç Bölge Müdürü Mustafa Aktürk, MAN Kamyon ve Otobüs Tic A.Ş Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Bölge Müdürü Eray Öcal, MAPAR Bursa Genel Müdürü Tanju Nayır, İzmir Genel Müdürü Caner Perk ve Bölge Yetkilisi Özgür Sarnıç da katıldı.

“MAN Ailesi ile çalışmaya devam edeceğiz”

İddialı yatırımlarla sektörde kalıcı olmayı hedeflediklerini açıkça ortaya koyduklarını vurgulayan Ramazan Yüceer, “MAN Ailesi’yle işbirliğimiz NEOPLAN Starliner ile başladı. Lions Coach araçlarla devam etti. Yeni NEOPLAN’larla daha da ileriye gidecek” dedi. Gerek araç konforu, gerek yakıt ekonomisi ile yeni Neoplanların tüm beklentilerini fazlasıyla karşıladığının altını çizen Yüceer, gelecekteki tercihlerinin de MAN Ailesi olacağını kaydetti.


“Türkiye’nin dört bir yanında beğeni ile karşılandı”

MAN Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, sektörün beklentilerini doğru analiz ederek hazırlanan yeni Tourliner’ın Türkiye’nin dört bir yanında beğeni ile karşılandığını belirterek, “Yeni Tourliner kullanıcı firma ve yolcu açısından tüm ihtiyaçları en üst düzeyde karşılıyor” diye konuştu.
MAPAR Genel Müdürü Tanju Nayır ise, Ramazan Yüceer ve Kamil Koç Ailesi ile uzun süredir iş ortaklığı yaptıklarını hatırlatarak, “Yeni araçların İş ortaklarımıza ve Isparta halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
 

 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Hafif ticari satışlarına devam ediyor

Hafif ticari satışlarına devam ediyor Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Gülsoy Florya aracılığı ile gerçekleşen satışla Öz Uludağ Turizm, filosuna 10 adet...

Teslimatlar 4 akslı lowbedler ile sürdü

Teslimatlar 4 akslı lowbedler ile sürdü Yalçın Dorse, yeni yılda teslimatlarını hız kesmeden sürdürüyor.

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Veriler ve Pazarlar

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x