TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF
Vivalines, filosunu Mercedes'le genişletti

Vivalines, filosunu Mercedes'le genişletti

Tarih 09 Haziran 2017, 15:26

Mercedes-Benz, Vivalines şirketine 14 adet 2+1 Tourismo ve 20 adet Vito teslim etti

Ünal Şirketler Grubu şirketlerinden Vivalines, Mercedes-Benz Türk’ten 14 adet 2+1 Tourismo ve 20 adet Vito aldı.

Mercedes-Benz Türk’ün Hadımköy’deki merkezinde düzenlenen teslimat törenine Ünal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünal, Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, Mercedes-Benz Türk A.Ş. Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan ve Koluman Motorlu Araçlar İcra Kurulu Üyesi ve Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Saltık katıldı.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt teslimat töreninde yaptığı konuşmada, Ünal Şirketler Grubu’na Mercedes-Benz Türk’ü tercih ettikleri için teşekkür etti.

Ünal Şirketler Grubu’nun Vivalines projesinin otobüs sektörüne yeni bir soluk getirdiğini belirten Alper Kurt, otobüslerin Premium segmentinde kullanılacak olmasının kendilerini çok heyecanlandırdığını sözlerine ekledi.

 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Üniversitelerin de tercihi TEMSA Safir Plus

Üniversitelerin de tercihi TEMSA Safir Plus TEMSA, İnönü Üniversitesi ve Bozok Üniversitesi'ne 1’er adet Safir Plus teslimatı gerçekleştirdi.

DAF’tan Macar Révész Group’a 400 adet Yeni CF ve XF

DAF’tan Macar Révész Group’a 400 adet Yeni CF ve XF Macaristan’ın lider lojistik firmalarından Révész Group, 450’den fazla araç bulunan filosuna 400 adet Yeni CF ve XF...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Ticaret barışı sever

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x