TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF
Filoların tercihi yine Krone oldu

Filoların tercihi yine Krone oldu

Tarih 06 Haziran 2017, 17:47

Krone, Mayıs ayında her biri farklı bölgelerde ve farklı sektörlerde taşımacılık yapan lojistik şirketlerine toplamda 67 araç teslimatı gerçekleştirdi.

Türkiye’deki yatırımlarını sürekli büyüten Avrupa’nın dev treyler üreticisi Krone, ülke genelindeki teslimatlarına da aralıksız devam ediyor. Her biri farklı bölgelerde ve farklı sektörlerde taşımacılık yapan lojistik şirketlerine toplamda 67 araç teslimatı gerçekleştiren Krone Türkiye, Türk nakliyecisinin her geçen gün daha da güvendiği bir marka olma yolunda ilerliyor.
Krone, son olarak her biri farklı bölgelerde ve farklı sektörlerde taşımacılık yapan lojistik şirketlerine toplamda 67 araç teslimatı gerçekleştirdi. Türk nakliyecisinin ihtiyaçlarına bire bir uygun şekilde üretilip teslimatları yapılan treylerlerin en önde gelen özellikleri ise; sağlamlıkları, uzun ömürlü yapıları ve ikinci el değerleri oldu.
Günaydın, 50 adet Mega Liner aldı
Mayıs ayında gerçekleştirilen bu teslimatlarda; Günaydın Lojistik, 50 adet Mega Liner Huckepack; Akkoç Logistics, 4 adet Profi Liner Ultra; Aydınlar Nakliyat, 4 adet Profi Liner; Asaaa Logistics, 2 adet Profi Liner; Böcek Nakliyat, 2 adet Profi Liner; Canbey Uluslararası Nakliyat, 2 adet Mega Liner; Seray Uluslararası Nakliyat, 2 adet Profi Liner ve Akar Nakliyat da 1 adet Profi Liner teslim aldı.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Mercedes’ten HAMA Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri’ne 206 adet 2.El çekici ve treyler

Mercedes’ten HAMA Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri’ne 206 adet 2.El çekici ve treyler Mercedes-Benz Türk’ün 2009 yılında başlattığı 2.El faaliyetleri, şirketin 50. yılı olan 2017 yılında da hız kesmede...

Mercedes’ten Ali Çavuşoğulları Lojistik’e 30 Actros çekici

Mercedes’ten Ali Çavuşoğulları Lojistik’e 30 Actros çekici Sektöründe eski ve köklü bir firma olan Ali Çavuşoğulları Lojistik, filosundaki araç sayısını artırırken tercihini ...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Dış saha tecrübesi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x