TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
tasiyanlar banner
Hattat Traktör'e Avrupa'da büyük ilgi

Hattat Traktör'e Avrupa'da büyük ilgi

Tarih 20 Haziran 2016, 19:52

Hattat Traktör, İngiliz Perkins Motors'la birlikte 11 Avrupa ülkesini dolaşarak tanıtım yapıyor.

Yurt dışındaki faaliyetlerine hız veren Hattat Traktör, ilk hedef olarak Avrupa’yı belirledi. İngiliz Perkins Motors’la birlikte tanıtımlara başlayan Hattat Traktör, 11 Avrupa ülkesini dolaşıyor.

Konuyla ilgili konuşan Hattat Traktör Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hattat şunları söyledi: “Gerek coğrafi olarak, gerekse de toprak özellikleri açısından Türkiye’deki tarımsal koşullar, Avrupa’ya göre daha zorlu. İşte biz de araçlarımızı bu daha zorlu koşullarda test ederek üretiyor ve Avrupa’ya ihraç ediyoruz. Öncelikli hedeflediğimiz ülkeler Macaristan, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Slovenya, Hırvatistan, Bosna Hersek, Sırbistan, Kosova, Makedonya, Romanya ve Bulgaristan.”

Halen Hattat traktörleri beş kıtada 80’den fazla ülkeye ihraç ediliyor.

 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

SANKO İş ve Tarım Makinaları Grubu, Başak Traktör, Başak Agri ve Asko-Claas ile 9. GAP Tarım Fuarı’ndaydı

SANKO İş ve Tarım Makinaları Grubu, Başak Traktör, Başak Agri ve Asko-Claas ile 9. GAP Tarım Fuarı’ndaydı Grup bünyesindeki ASKO’nun distrübütörü olduğu dünya devi Alman CLAAS, 9. GAP Tarım Fuarı’nın gözdesi oldu.

Temsa İş Makinaları, müşterilerine ürünleri deneme imkânı sunuyor

Temsa İş Makinaları, müşterilerine ürünleri deneme imkânı sunuyor 2017 yılı içerisinde müşterilerine yoğun bir demo programı uygulayan Temsa İş Makinaları, 100. demo aktivitesini ge...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Veriler ve Pazarlar

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x