TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF

Güncel

RSS

Anadolu Isuzu “Enerji Yönetimi”nde otomotiv sektörünün başarılı iki firmasından biri oldu

Anadolu Isuzu “Enerji Yönetimi”nde otomotiv sektörünün başarılı iki firmasından biri oldu Sistematik bir yaklaşımla enerjinin doğru kullanımı konusunda farkındalık yaratmayı başaran ve büyük yatırımlar yapmadan da enerji tasarrufu yapılabileceğini kanıtlayan Anadolu Isuzu, Enerji Yönetim Sistemi programını başarı ile tamamlayarak, bu sertifikaya Türkiye’de sahip olan iki firmadan biri oldu.

18 Eylül 2017, 15:41


TAYSAD Başkanı Alper Kanca: İhracatta rekor kırıyoruz ama geleceğimiz Ar-Ge’de

TAYSAD Başkanı Alper Kanca: İhracatta rekor kırıyoruz ama geleceğimiz Ar-Ge’de Ar-Ge Yasası’ndaki son değişikliklerin en çok otomotiv sektörünü etkileyeceğini söyleyen TAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Alper Kanca, “İhracatta yıllardır rekor kırıyoruz ama geleceğimiz Ar-Ge’de.

18 Eylül 2017, 12:11


Lojistiğin şehri Gaziantep, treylerin merkezi Tırsan'ı ziyaret etti

Lojistiğin şehri Gaziantep, treylerin merkezi Tırsan'ı ziyaret etti Türkiye’nin treyler üretim merkezi Tırsan Adapazarı fabrikası, Türkiye’nin lojistik şehri olan Gaziantep’in önde gelen nakliyecilerini ağırladı. 38 kişiden oluşan heyet, Türkiye’nin ilk treyler Ar-Ge merkezinde geliştirilen en son yenilikleri yakından görürken, üretim süreçleri ve ürünler hakkında da bilgiler aldılar.

15 Eylül 2017, 15:18


Mercedes-Benz Türk, özel halk otobüsü dernek yöneticilerini ağırladı

Mercedes-Benz Türk, özel halk otobüsü dernek yöneticilerini ağırladı Sektörde 50.yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk, müşteri ve yolcu memnuniyetine verdiği önem ile bu yönde temaslarını ve çalışmalarını sürdürüyor.

13 Eylül 2017, 14:58


Alışan Lojistik AR-GE yatırımlarıyla sektöre yön verecek

Alışan Lojistik AR-GE yatırımlarıyla sektöre yön verecek ALIŞAN LOJİSTİK A.Ş., geleceği şekillendirmenin ancak geleceği inşa etmekle mümkün olabileceği felsefesiyle çalışmalarına devam ediyor.

12 Eylül 2017, 16:03


Klasikler, güzel atlar diyarı Kapadokya'dan geçti

Klasikler, güzel atlar diyarı Kapadokya'dan geçti Türkiye'nin en güzel coğrafyalarından biri olan Kapadokya, yarım asrı devirmiş tarihi otomobillere ev sahipliği yaptı. Bir döneme damga vurmuş onlarca araç, doğa mucizesi peri bacalarıyla birlikte birbirinden renkli fotoğraf kareleri oluşturdu.

12 Eylül 2017, 15:32


CC-Link, otomotiv sektöründe de tercih ediliyor

CC-Link, otomotiv sektöründe de tercih ediliyor Yüksek performanslı güvenilir iletişim imkanı tanıyan endüstriyel ağ teknolojisi CC-Link, dünyaca ünlü otomotiv fabrikalarında tercih ediliyor.

08 Eylül 2017, 18:40


Çocuklar New Holland çocuk kütüphaneleri'nin kapısından giriyor

Çocuklar New Holland çocuk kütüphaneleri'nin kapısından giriyor Çankırı ve Ağrı’da açılan ilk 2 kütüphanenin ardından Uşak, Kayseri ve Tekirdağ Çorlu’daki çocuklar da New Holland Çocuk Kütüphaneleri’nde ağırlanmaya başladı.

06 Eylül 2017, 14:47


Brisa, hızlı bakım franchise zinciri Otopratik ile İzmirde

Brisa, hızlı bakım franchise zinciri Otopratik ile İzmirde Brisa, İzmir iline yapacağı yeni yatırımlarla hızlı araç bakım ve servisi alanında öncü Otopratik mağaza zincirini yaygınlaştırmayı hedefliyor

06 Eylül 2017, 13:52


İhracat şampiyonu otomotiv sektöründe değişim kapıda

İhracat şampiyonu otomotiv sektöründe değişim kapıda Deloitte’un otomotiv sektörünün 2017 ilk yarısını değerlendiren raporuna göre kur ve faiz oranlarının etkisiyle otomotiv sektörü iç pazarda daralırken, ihracat şampiyonluğu pozisyonunu koruyor. Öte yandan otonom araçların ise yakın gelecekte gündemimize girmesi bekleniyor.

28 Ağustos 2017, 16:35


TEMSA, geleceğin ulaşımına hazır

TEMSA, geleceğin ulaşımına hazır Şehirlerarası ve şehir içi ulaşımın farklı ihtiyaçlarına çözümler sunan geniş bir ürün gamına sahip TEMSA, geleceğin ulaşımına akıllı, otonom ve elektrikli araçları ile hazır.

28 Ağustos 2017, 15:36


Assan Hanil'den, Ford Otosan için ticari araç kotuğu

Assan Hanil'den, Ford Otosan için ticari araç kotuğu Kendi Ar-Ge merkezinde sıfırdan geliştirdiği, özgün tasarımlı hava süspansiyonlu ticari araç sürücü koltuğu projesi kapsamında Ford Otosan ile tedarik anlaşması imzalayan Assan Hanil, ülkesinde lider, küresel şirket olma yolunda hızla ilerliyor.

28 Ağustos 2017, 11:17


“Aytemiz Kart” kullandılar, kazandılar

“Aytemiz Kart” kullandılar, kazandılar Şanslı Aytemiz Kart sahipleri otomobil ve motosikletlerini teslim aldı

25 Ağustos 2017, 16:10


10 bin kişilik MAN Türkiye Ailesi buluştu

10 bin kişilik MAN Türkiye Ailesi buluştu Almanya’nın çeyrek asırlık devi MAN’ın Ankara fabrikasında çalışan işçiler, geleneksel hale gelen piknikte aileleriyle bir araya geldi. Yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı pikniğe Almanya Büyükelçisi Erdman’ın katılımı anlamlıydı.

25 Ağustos 2017, 12:30


OPET Basketbolda da Millilerin Yanında

OPET Basketbolda da Millilerin Yanında Türk sporunun gelişimi ve uluslararası alandaki başarıları için spora olan desteğini devam ettiren OPET, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun enerji sponsoru oluyor.

25 Ağustos 2017, 10:33


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 353 | 354 | 355 | Sonraki Sayfa

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Dış saha tecrübesi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x