TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

Güncel

RSS

OSS Yönetim Kurulu’nda Görev Dağılımı Yapıldı

OSS Yönetim Kurulu’nda Görev Dağılımı Yapıldı OSS’nin yeni Başkanı Ziya Özalp Yönetim Kurulu toplantısı sonrası yaptığı açıklamada; “Otomotiv Satış Sonrası sektörü hızlı bir değişim sürecinden geçiyor.

13 Temmuz 2019, 15:32


ÖTV ve KDV indirimleri uzatılmayacak!

ÖTV ve KDV indirimleri uzatılmayacak! 2018 Kasım ayından beri uygulamada bulunan otomotiv sektörüne yönelik KDV ve ÖTV indirimi destek paketi, 30 Haziran itibariyle sona erdi.

13 Temmuz 2019, 15:25


Mercedes-Benz’in “Turizm Elçileri” Yeni Sprinter ve Tourismo 15 Antalya’da

Mercedes-Benz’in “Turizm Elçileri” Yeni Sprinter ve Tourismo 15 Antalya’da Mercedes-Benz Türk, 9 Temmuz Salı akşamı The Marmara Antalya’da düzenlenen etkinlikte turizmin elçileri konumundaki Yeni Sprinter ve Tourismo 15’i özel konukların beğenisine sundu.

10 Temmuz 2019, 19:56


İkinci el araç sektöründe şubeleşme süreci devam ediyor

İkinci el araç sektöründe şubeleşme süreci devam ediyor İkinci el araç piyasasına getirilen ekspertiz zorunluluğuyla birlikte alıcı ve satıcılar arasında güven ortamı sağlanırken sektörde yaşanan sorunlar da hızla azalıyor.

10 Temmuz 2019, 19:38


Mercedes-Benz Türk StartUP 2019’un kazananları açıklandı

Mercedes-Benz Türk StartUP 2019’un kazananları açıklandı Mercedes-Benz Türk’ün 50. yılını kutladığı 2017 yılında başlattığı ve bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Mercedes-Benz Türk StartUP yarışmasının kazananları belli oldu. Türkiye’nin 43 ilinden 600’ü aşkın girişimcinin başvurduğu yarışmada 3 aşamada süren eleme süreci tamamlandı.

09 Temmuz 2019, 17:31


GEFCO, Chronotruck'u satın aldı

GEFCO, Chronotruck'u satın aldı Tedarik zinciri çözümlerinde küresel bir uzman ve otomotiv lojistiğinde lider olan GEFCO Grubu, göndericileri ve nakliyecileri yenilikçi bir dijital platform ile birbirine bağlayan Chronotruck'u bünyesine kattığını duyurdu.

09 Temmuz 2019, 16:57


Otomotiv sektörü bir günde iki duayenine veda etti

Otomotiv sektörü bir günde iki duayenine veda etti Otomotiv sanayinin kuruluşuna ve gelişmesine katkıda bulunan Osman Şükrü Genişel ve Ercan Tezer’i ebediyete uğurladık.

08 Temmuz 2019, 15:31


Otokar Ailesi geleneksel sünnet şöleninde buluştu

Otokar Ailesi geleneksel sünnet şöleninde buluştu Koç Topluluğu şirketi Otokar’ın çalışan çocuklarına yönelik geleneksel olarak düzenlediği sünnet şöleninin üçüncüsü 6 Temmuz Cumartesi günü Otokar'ın Sakarya fabrikasında gerçekleşti.

08 Temmuz 2019, 12:45


Continental ve Vodafone yol güvenliği için güçlerini birleştirdi

Continental ve Vodafone yol güvenliği için güçlerini birleştirdi Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, telekomünikasyon devi Vodafone’la başarılı bir işbirliğine imza attı.

08 Temmuz 2019, 11:41


Alışan Lojistik’e bir ödül de Shell’den

Alışan Lojistik’e bir ödül de Shell’den Lojistik sektörün lider kuruluşlarından Alışan Lojistik, kazandığı ödüllerle sektördeki öncü konumunu sürdürmeye devam ediyor.

08 Temmuz 2019, 11:19


ÖTV ve KDV indirimi sona erdi satışlar durma noktasına geldi!

ÖTV ve KDV indirimi sona erdi  satışlar durma noktasına geldi! Geçen yıl Kasım ayında başlayan ve bu yıl 30 Haziran’a kadar uzatılan ÖTV ve KDV indirimi destek programının sona ermesi otomotiv sektöründe satışları durma noktasına getirdi.

08 Temmuz 2019, 11:15


Alman Basını, Türk Otomotiv Endüstrisini Yakından Takip Etmek İçin Türkiye’ye Geldi!

Alman Basını, Türk Otomotiv Endüstrisini Yakından Takip Etmek İçin Türkiye’ye Geldi! Alman ekonomi basını, Volkswagen’in (VW) yeni fabrika planı için en güçlü aday gösterilen Türkiye’nin otomotiv sektörünü yakın markaja aldı.

08 Temmuz 2019, 11:07


Continental’den Side Tur kaptanlarına lastik eğitimi

Continental’den Side Tur kaptanlarına lastik eğitimi Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, kurumsal sosyal sorumluluk misyonuyla işbirliği yaptığı firma ve kurumlara lastik eğitimleri vermeye devam ediyor.

28 Haziran 2019, 11:35


Ford Otosan ulusal ve uluslararası ödüllerine bir yenisini ekledi

Ford Otosan ulusal ve uluslararası ödüllerine bir yenisini ekledi Otomotiv sanayinin 60 yıllık çınarı Ford Otosan başarılarıyla Türkiye’de ve dünyada ses getiriyor

28 Haziran 2019, 10:36


Mercedes-Benz Türk, eksperlere hasar onarım süreçlerini anlattı

Mercedes-Benz Türk, eksperlere hasar onarım süreçlerini anlattı Mercedes-Benz Türk, müşterilerinin satış ve satış sonrasındaki beklentilerini karşılayarak ihtiyaçlarına yönelik en doğru hizmetleri vermeyi sürdürüyor

27 Haziran 2019, 15:11


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 433 | 434 | 435 | Sonraki Sayfa

Vahit MAHMATLI
Programlı destek ve iş birliği

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı