TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF

Ağır Ticari

RSS

RENAULT TRUCKS, Ege'de gücünü arttırıyor

RENAULT TRUCKS, Ege'de gücünü arttırıyor Satış ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’de hedeflerini büyüten Renault Trucks, Özmutlubaş Otomotiv ile İzmir ve Denizli’de iki yeni satış ve satış sonrası yetkili bayisini hizmete sundu.

22 Eylül 2017, 11:58


IVECO İnşaat ve ağır hizmet uygulamalarında iddialı

IVECO İnşaat ve ağır hizmet uygulamalarında iddialı IVECO Türkiye, İstanbul'da gerçekleştirdiği etkinlikte inşaat ve ağır hizmet uygulamalarına yönelik ürettiği kamyonları ve yenilikçi teknolojileri tanıttı.

20 Eylül 2017, 14:50


Türkiye'nin ilk yerli traktörü Erkunt, traktör devi Mahindra ile güçlerini birleştirdi

Türkiye'nin ilk yerli traktörü Erkunt, traktör devi Mahindra ile güçlerini birleştirdi Erkunt Traktör dünyanın lider traktör üreticisi Hintli Mahindra&Mahindra (M&M) ile Türkiye ve dünya pazarında tek çatı altında faaliyet göstermek üzere anlaştı.

20 Eylül 2017, 13:47


Yeni bir dönem, Scania'XT ile şantiyede!

Yeni bir dönem, Scania'XT ile şantiyede! Scania şantiye, inşaat ve ağır hizmet için üretilen XT Serisi kamyon ve çekicilerini Södertalje’de tanıttı.

12 Eylül 2017, 17:36


Ford Ecotorq motorlu kamyonlar, Çin yollarına Çıkıyor!

Ford Ecotorq motorlu kamyonlar, Çin yollarına Çıkıyor! Ford Otosan’ın Çinli Jiangling Motors Corporation (JMC) ile imzaladığı motor teknolojisi, şasi ve kabin üretim lisansı ile JMC markası altında üretimine başlanan, ilk “JMC HT” model kamyonlar Çin’de yollara çıkmaya hazırlanıyor.

24 Ağustos 2017, 13:44


Yeni DAF'lar Türkiye Pazarı ile tanışıyor.

Yeni DAF'lar Türkiye Pazarı ile tanışıyor. DAF verimli taşımacılık ve sürücü konforu konusunda yeni bir standardı temsil eden yeni nesil CF ve XF kamyonlarını piyasaya sürüyor.

24 Ağustos 2017, 11:04


Renault Trucks şantiyede gücü ile var

Renault Trucks şantiyede gücü ile var Pullukçu ve Uysal Madencilik şantiyelerinde Renault Trucks'ın K Extrem serisi iş kamyonları görevde

18 Ağustos 2017, 18:18


Efe Logistics Group, Şensan Otomotiv’den 60 adet MAN çekici ve kamyon satın aldı…

Efe Logistics Group, Şensan Otomotiv’den 60 adet MAN çekici ve kamyon satın aldı… Türkiye lojistik sektörünün önde gelen köklü markası Efe Logistics Group, bünyesindeki şirketlerin filosunu 60 adet MAN çekici ve kamyon ile güçlendirdi.

04 Ağustos 2017, 15:36


Renault Trucks'ın hedefi ilk üçe girmek

Renault Trucks'ın hedefi ilk üçe girmek Renault Trucks, 16 ton ve üzeri ağır ticari araçlar pazarında Avrupa'da beşinci sırada yer alan Türkiye'de ilk üç Avrupalı üretici arasında olmayı hedefliyor.

20 Temmuz 2017, 19:18


Mercedes-Benz Türk Davutpaşa'da geçmiş ve geleceği buluşturdu

Mercedes-Benz Türk Davutpaşa'da geçmiş ve geleceği buluşturdu 1967 yılında Otomarsan ismiyle İstanbul'da kurulan Mercedes-Benz Türk, 50'nci kuruluş yıldönümünü hikayesinin başladığı Davutpaşa Fabrikası'nda Daimler AG Yönetim Kurulu Üyelerinin de katılımıyla düzenlenen törenle kutladı.

13 Temmuz 2017, 14:07


Scania, yeni nesil araçlarını 2 bin 500 müşteriyle buluşturdu

Scania, yeni nesil araçlarını 2 bin 500 müşteriyle buluşturdu Geçtiğimiz yıl pazara sunulan ve Nisan ayında Türkiye lansmanı yapılan Yeni Nesil Scania araçlar, roadshow etkinliği ile 2 bin 500 den fazla müşterisi ile buluştu.

19 Haziran 2017, 18:35


MAN, orijinal yedek parça ve aksesuarlarda garanti süresini iki yıla çıkardı

MAN, orijinal yedek parça ve aksesuarlarda garanti süresini iki yıla çıkardı İki yıllık garanti, MAN Yetkili Servisleri'nde monte edilmiş MAN orijinal yedek parça ve aksesuarlarla birlikte gerçekleştirilen onarımları da kapsıyor.

07 Haziran 2017, 18:24


Mercedes-Benz Türk'te ''Çevre Yönetim Sistemi''

Mercedes-Benz Türk'te ''Çevre Yönetim Sistemi'' Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası ve Hoşdere Otobüs Fabrikası'nda çevresel etkilerin kaynağından azaltılması için ''Çevre Yönetim Sistemi'' ile birçok faaliyet sürdürüyor.

03 Haziran 2017, 14:31


MAN Roadshow, 36 günlük Türkiye turunu tamamladı

MAN Roadshow, 36 günlük Türkiye turunu tamamladı Yeni nesil TG serisi MAN kamyon ve çekicilerinin tanıtıldığı MAN Roadshow, 16 noktada gerçekleştirdiği etkinliklerle, bu teknoloji şölenini tüm Türkiye'ye de taşıdı.

03 Haziran 2017, 14:12


DAF CF ve XF'i güncelledi; Hesaplı Hollandalı'nın damıtılmış kalitesi

DAF CF ve XF'i güncelledi; Hesaplı Hollandalı'nın damıtılmış kalitesi Yeni DAF CF ve XF kamyon ve çekicilerin tanıtımı mayıs ayında Maastricht yakınlarında yapıldı. Yeni seri XF ve CF’lerin önceki modele göre %7 daha az yakıt tüketmesi, daha uzun bakım aralıkları, hafiflik ve sessizlik, kullanım konforu ve güvenlik özellikleri ile yeni standartlar oluşturdukları vurgulandı.

23 Mayıs 2017, 13:37


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 16 | 17 | 18 | Sonraki Sayfa

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Dış saha tecrübesi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x