TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF

Ağır Ticari

RSS

Komatsu’dan sürücüsüz yük kamyonu

Komatsu’dan sürücüsüz yük kamyonu Türkiye’de 1983 yılından bu yana distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Komatsu; operatörsüz olarak fonksiyon gösteren, her iki yöne eşit hızda gidebilen ve daha fazla yük kapasitesi bulunan otonom taşıma sistemlerinin dünya genelinde satışa sunulacağını duyurdu.

15 Kasım 2017, 14:34


Ford Trucks kampanyalarını sürdürüyor

Ford Trucks kampanyalarını sürdürüyor Ford Trucks’tan 200 bin TL kredi, 3 adet bakım paketi ve 3. uzatılmış yıl garanti fırsatı Kasım ayında da devam ediyor

09 Kasım 2017, 13:56


Türkiye’nin Çin’deki gurur kaynağı Ecotorq motorlu kamyon hattan indirildi

Türkiye’nin Çin’deki gurur kaynağı Ecotorq motorlu kamyon hattan indirildi Ford Otosan’ın Türkiye’den Çin’e yaptığı teknoloji ve mühendislik ihracatı sonrasında Çin pazarı için Türk mühendislerinin emeğiyle geliştirilen Ecotorq motorlara sahip ilk “JMC HT” model kamyonlar, Çin’in Taiyuan kentinde düzenlenen törenle hattan indirildi.

06 Kasım 2017, 20:51


Mercedes-Benz Türk, filo müşterilerini Aksaray’da ağırladı

Mercedes-Benz Türk, filo müşterilerini Aksaray’da ağırladı Mercedes-Benz Türk, 50.yılında paydaşlarıyla buluşmayı sürdürüyor.

26 Ekim 2017, 18:31


Ford Trucks 4S Plaza ağını güçlendirmeye İskenderun ile devam ediyor

Ford Trucks 4S Plaza ağını güçlendirmeye İskenderun ile devam ediyor Yurtiçi ve yurtdışı bayi açılışlarıyla büyümesini hızlandıran Ford Trucks, İskenderunlu müşterilerine satış, servis, yedek parça ve ikinci el olmak üzere tüm hizmetleri aynı çatı altında verecek olan Ovalı Bayi’nin açılışını yaptı.

25 Ekim 2017, 10:00


Ford Trucks’tan dağa, taşa ve yüke meydan okuyan yeni Çekici

Ford Trucks’tan dağa, taşa ve yüke meydan okuyan yeni Çekici Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, daha fazla yük taşıma ve ağır koşullar için geliştirdiği 6x4 Çekici modelini müşterilerine sundu.

20 Ekim 2017, 12:23


Ford Trucks, COMTRANS 2017’de yeni inşaat ve çekici serisini tanıttı

Ford Trucks, COMTRANS 2017’de  yeni inşaat ve çekici serisini tanıttı Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, yeni inşaat ve çekici serisiyle COMTRANS Uluslararası Ticari Araç Fuarı‘nda yer aldı.

13 Ekim 2017, 14:16


Ford Trucks'tan, Ekim’e özel kampanya

Ford Trucks'tan, Ekim’e özel kampanya Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, Ekim ayında ‘Üçlü Ekonomi Zirvesi’ ile müşterilerine avantajlı ve cazip teklifleri sunmaya devam ediyor.

12 Ekim 2017, 15:39


Ford Trucks, 4S Plaza yatırımlarına Mardin ile devam ediyor

Ford Trucks, 4S Plaza yatırımlarına Mardin ile devam ediyor Yurtiçi ve yurtdışı bayi açılışlarıyla büyümesini hızlandıran Ford Trucks, Mardinli müşterilerine satış, servis, yedek parça ve ikinci el olmak üzere tüm hizmetleri aynı çatı altında verecek olan Nas Bayi’nin açılışını yaptı.

12 Ekim 2017, 14:27


Renault Trucks’ın kampanyasında özel iskonto ve bere, şimdiden kışı ısıtıyor

Renault Trucks’ın kampanyasında özel iskonto ve bere, şimdiden kışı ısıtıyor Renault Trucks, her yaşta üstün verimlilik sunan kamyon ve çekicileri için uzman servis ekibi ile kışa hazırlanıyor.

10 Ekim 2017, 12:55


IVECO Güneydoğu Bölgesinde müşterileri ile buluştu

IVECO Güneydoğu Bölgesinde müşterileri ile buluştu IVECO Mersin yetkili satıcısı Kılıçlar Otomotiv ve Gaziantep yetkili satıcısı Üstün İş’in organizasyonları ile Mersin ve Antakya’da gerçekleştirilen faaliyetlerde yeni Stralis çekiciler hedef kitle ile buluştu.

10 Ekim 2017, 11:16


Ford Trucks, Avrupa pazarında Hırvatistan ile vites büyüttü

Ford Trucks, Avrupa pazarında Hırvatistan ile vites büyüttü Ford Otosan’ın ağır ticari araç markası Ford Trucks, uluslararası pazarlardaki büyümesine devam ediyor.

09 Ekim 2017, 17:41


RENAULT TRUCKS, Ege'de gücünü arttırıyor

RENAULT TRUCKS, Ege'de gücünü arttırıyor Satış ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’de hedeflerini büyüten Renault Trucks, Özmutlubaş Otomotiv ile İzmir ve Denizli’de iki yeni satış ve satış sonrası yetkili bayisini hizmete sundu.

22 Eylül 2017, 11:58


IVECO İnşaat ve ağır hizmet uygulamalarında iddialı

IVECO İnşaat ve ağır hizmet uygulamalarında iddialı IVECO Türkiye, İstanbul'da gerçekleştirdiği etkinlikte inşaat ve ağır hizmet uygulamalarına yönelik ürettiği kamyonları ve yenilikçi teknolojileri tanıttı.

20 Eylül 2017, 14:50


Türkiye'nin ilk yerli traktörü Erkunt, traktör devi Mahindra ile güçlerini birleştirdi

Türkiye'nin ilk yerli traktörü Erkunt, traktör devi Mahindra ile güçlerini birleştirdi Erkunt Traktör dünyanın lider traktör üreticisi Hintli Mahindra&Mahindra (M&M) ile Türkiye ve dünya pazarında tek çatı altında faaliyet göstermek üzere anlaştı.

20 Eylül 2017, 13:47


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 18 | 19 | 20 | Sonraki Sayfa

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Ticaret barışı sever

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x