TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER

Teknoloji

RSS

Oyak Renault inovasyon laboratuvarı Innov@OR açıldı

Oyak Renault inovasyon laboratuvarı Innov@OR açıldı Oyak Renault, çalışanlarının inovasyon konusunda yaratıcılıklarını desteklemek amacıyla Innov@OR inovasyon laboratuvarını kurdu.

12 Kasım 2018, 15:53


Bosch ve SiTime, MEMS zamanlayıcısı inovasyonunu hızlandırıyor

Bosch ve SiTime, MEMS zamanlayıcısı inovasyonunu hızlandırıyor Bosch ve SiTime, geleceğin 5G, Nesnelerin İnterneti ve otomotiv uygulamaları için yenilikçi zamanlama çözümleri sağlamak üzere süreç ve üretim ortaklığını güçlendiriyor.

08 Kasım 2018, 14:19


Mercedes-Benz Türk StartUP’lara desteğini sürdürüyor

Mercedes-Benz Türk StartUP’lara desteğini sürdürüyor Mercedes-Benz Türk StartUP Yarışması’nda ödül alan girişimci şirkete kapılarını açtı

22 Ekim 2018, 13:58


Bosch’un robot teknolojisi engelli çalışanların hizmetinde

Bosch’un robot teknolojisi engelli çalışanların hizmetinde Bosch; yaklaşık 20 fabrikasında çalışma hayatına katılan otonom üretim asistanlarını, Almanya’da engelli çalışanlar için hayata geçirilen ortak bir projede kullanmaya başladı.

22 Ekim 2018, 13:16


Eaton’ın yeni Drivesconnect uygulaması

Eaton’ın yeni Drivesconnect uygulaması Eaton’ın Yeni Drivesconnect uygulamasıyla hız kontrol cihazlarını mobil olarak parametrelendirecek

27 Eylül 2018, 15:12


Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı