TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER

Teknoloji

RSS

Continental’den yolda ve işte güvenliği artıran akıllı giysiler

Continental’den yolda ve işte güvenliği artıran akıllı giysiler Continental’in ısıtmalı ve LED ışıklı, ‘akıllı’ prototip güvenlik ceketleri, ilk defa görücüye çıktı.

18 Şubat 2019, 11:21


Yapay zeka uyumlu süper bilgisayar ZF ProAI

Yapay zeka uyumlu süper bilgisayar ZF ProAI ZF, ZF ProAI RoboThink ile otomotiv alanında en güçlü yapay zeka uyumlu kontrol ünitesini sunmaktadır.

23 Ocak 2019, 12:19


ZF sensör gücü

ZF sensör gücü ZF’nin tam kapsamlı radarı, yeni algılama yetenekleri sağlıyor.

23 Ocak 2019, 12:16


OREGON müşterilerine yeni yüzünü tanıttı

OREGON müşterilerine yeni yüzünü tanıttı OREGON Teknoloji Hizmetleri A.Ş., 2017 yılındaki yönetim değişiminden itibaren bambaşka bir kimlikle lojistik sektörüne hizmet üretmeye başladı.

21 Aralık 2018, 13:58


Oyak Renault inovasyon laboratuvarı Innov@OR açıldı

Oyak Renault inovasyon laboratuvarı Innov@OR açıldı Oyak Renault, çalışanlarının inovasyon konusunda yaratıcılıklarını desteklemek amacıyla Innov@OR inovasyon laboratuvarını kurdu.

12 Kasım 2018, 15:53


Bosch ve SiTime, MEMS zamanlayıcısı inovasyonunu hızlandırıyor

Bosch ve SiTime, MEMS zamanlayıcısı inovasyonunu hızlandırıyor Bosch ve SiTime, geleceğin 5G, Nesnelerin İnterneti ve otomotiv uygulamaları için yenilikçi zamanlama çözümleri sağlamak üzere süreç ve üretim ortaklığını güçlendiriyor.

08 Kasım 2018, 14:19


Mercedes-Benz Türk StartUP’lara desteğini sürdürüyor

Mercedes-Benz Türk StartUP’lara desteğini sürdürüyor Mercedes-Benz Türk StartUP Yarışması’nda ödül alan girişimci şirkete kapılarını açtı

22 Ekim 2018, 13:58


Bosch’un robot teknolojisi engelli çalışanların hizmetinde

Bosch’un robot teknolojisi engelli çalışanların hizmetinde Bosch; yaklaşık 20 fabrikasında çalışma hayatına katılan otonom üretim asistanlarını, Almanya’da engelli çalışanlar için hayata geçirilen ortak bir projede kullanmaya başladı.

22 Ekim 2018, 13:16


Eaton’ın yeni Drivesconnect uygulaması

Eaton’ın yeni Drivesconnect uygulaması Eaton’ın Yeni Drivesconnect uygulamasıyla hız kontrol cihazlarını mobil olarak parametrelendirecek

27 Eylül 2018, 15:12


Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı