TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

Geneva Motor Show

RSS

Gerçek bir spor otomobil hanedanının yeni üyesi: yeni Vantage

Gerçek bir spor otomobil hanedanının yeni üyesi: yeni Vantage İlki yetmiş yıl önce piyasaya sunulan, gerçek ustaların elinden çıkma işçiliği, ikonik stili, heyecan verici performansı ve özgünlüğü bir arada sunan Aston Martin Vantage serisinin en yeni üyesi Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı.

12 Mart 2018, 13:37


Audi beklenen modeli A6’yı Cenevre’de tanıttı

Audi beklenen modeli A6’yı Cenevre’de tanıttı Lüks segmentteki model atılımı sürdüren Audi, Cenevre Otomobil Fuarı’nda yeni nesil Audi A6’yı tanıttı.

12 Mart 2018, 13:34


Pirelli Connesso, sonunda Avrupa’da

Pirelli Connesso, sonunda Avrupa’da Pirelli, bir sensör yardımıyla lastiklerle otomobil arasında etkileşim sağlayan yeni orijinal ekipman sistemi Cyber Car’ı (Siber Otomobil) Cenevre’de tanıtıyor.

12 Mart 2018, 13:33


Fiat Egea, Avrupa pazarında Tipo adıyla yer alacak

Fiat Egea, Avrupa pazarında Tipo adıyla yer alacak Avrupa pazarında Tipo ismiyle satışa sunulan Egea’nın en sportif versiyonu 88’inci Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilendi.

12 Mart 2018, 13:33


Porsche, Cenevre’de 2 otomobilinin dünya prömiyerini gerçekleştirdi

Porsche, Cenevre’de 2 otomobilinin dünya prömiyerini gerçekleştirdi Porsche, Cenevre Otomobil Fuarı’nda Mission E Cross Turismo isimli CUV (crossover) konseptini ilk kez sergiledi.

12 Mart 2018, 13:33


Porsche Mission E Cross Turismo

Porsche Mission E Cross Turismo Porsche, Cenevre Otomobil Fuarı’nda önceki yıllarda tanıttığı elektrikli otomobil konsepti Mission E’nin, CUV (Cross Utility Vehicle) sınıfındaki versiyonu Mission E Cross Tourismo’yu tanıttı.

12 Mart 2018, 13:32


Ferrari, Cenevre Otomobil Fuarı'nda canavarları serbest bırakacak

Ferrari, Cenevre Otomobil Fuarı'nda canavarları serbest bırakacak Ferrari, Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergileyeceği yeni ‘özel seri’ modeliyle dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

12 Mart 2018, 13:31


Goodyear'da Cenevre'deydi

Goodyear'da Cenevre'deydi Goodyear, daha uygun ve temiz kentsel mobiliteyi desteklemek için tasarladığı konsept lastiği “Oxygene” de fuarda görücüye çıkıyor. Goodyear’ın Oxygene konsepti, havanın kalitesini iyileştirmeyi hedefleyen bir sürüş çözümünü içeriyor.

12 Mart 2018, 13:31


Ford ailesine yeni SUV

Ford ailesine yeni SUV Ford, Cenevre’de SUV ailesinin en ileri teknoloji donanımlarına sahip aracı yeni Edge ile sahne alıyor. Yeni Edge ileri sürüş destek teknolojileri, daha sportif ve stil sahibi yeni tasarımı, 238 PS güç üreten yeni EcoBlue çift turbolu motoruyla ilk kez Avrupalı otomotiv tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

12 Mart 2018, 13:30


Yokohama, 3 yeni premium lastik modelini Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergiledi

Yokohama, 3 yeni premium lastik modelini  Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergiledi Japon lastik markası YOKOHAMA, bu yıl 88'incisi düzenlenen Cenevre Otomobil Fuarı’nda bir dünya prömiyeri, iki de Avrupa prömiyeri gerçekleştirdi.

12 Mart 2018, 12:34


Yeni Ferrari 488 Pista’nın lastikleri Michelin’den

Yeni Ferrari 488 Pista’nın lastikleri Michelin’den Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin, yüksek performanslı lastikleriyle dünya devlerinin tercihi olmaya devam ediyor.

09 Mart 2018, 17:04


Yeni Jeep Wrangler da Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’ndaydı

Yeni Jeep Wrangler da  Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’ndaydı Yeni Jeep Wrangler, Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda SUV tutkunlarının dikkatini üzerine çekti.

08 Mart 2018, 15:50


Citroën iki yeni modelini tanıttı

Citroën iki yeni modelini tanıttı Cenevre Otomobil Fuarı’nda Citroën, Yeni Berlingo’nun dünya prömiyerini ve kompakt hatchback bir otomobil olarak lanse edilen Yeni C4 Cactus’ün global tanıtımını gerçekleştirdi.

08 Mart 2018, 11:37


Subaru 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda yeni aracının tanıttı

Subaru 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda yeni aracının tanıttı Subaru Corporation, bu yıl 88’incisi düzenlenen Cenevre Otomobil Fuarı’nda Subaru VIZIV Tourer Concept‘in Dünya Prömiyerini gerçekleştirdi.

07 Mart 2018, 14:08


SEAT ve CUPRA Cenevre'de

SEAT ve CUPRA Cenevre'de SEAT’ın kendi bünyesinde bağımsız bir marka olarak yarattığı CUPRA, Cenevre’de ilk kez kamuoyunun karşısına çıktı. CUPRA, fuarda dünyanın ilk yüzde 100 elektrikli touring yarış otomobili CUPRA e-Racer ve SUV segmentindeki modeli CUPRA Ateca’yı ilk kez sahneye çıkardı.

06 Mart 2018, 14:57


1 | 2 | Sonraki Sayfa

Vahit MAHMATLI
Programlı destek ve iş birliği

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı