TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

Personel-Öğrenci Servis

RSS

Okul servisleri ve trafikteki güvenlik sorunları teknoloji ile bitiyor

Okul servisleri ve trafikteki güvenlik sorunları teknoloji ile bitiyor Araç takip sistemleri ve nesnelerin interneti (IoT) alanında teknoloji üreten Trio Mobil, okul servis araçları için özel olarak hazırlanan yazılımla çalışan yeni bir ürün geliştirdi. Trio Mobil'in geliştirdiği bu sistemle, okul servislerinde çocukların unutulmasının önüne geçiliyor.

14 Eylül 2017, 15:17


Okullar açıldı, İstanbul’da trafik %30 arttı

Okullar açıldı, İstanbul’da trafik %30 arttı Navigasyon pazarının lider uygulaması Yandex Navigasyon, yaz tatilinin bitmesiyle İstanbul’da meydana gelen trafik artışını araştırdı.

14 Eylül 2017, 13:41


Okul Servis Araçlarında Denetimler Arttırılmalı

Okul Servis Araçlarında Denetimler Arttırılmalı Her eğitim-öğretim döneminde olduğu gibi bu yıl da velilerimiz açısından önemli gündemlerden birini Okul Servis Araçları oluşturmaktadır. Ülkemizde toplu ve güvenli taşımanın yetersizliği, velileri büyük oranda okul servis araçlarını tercih etmeye zorlamaktadır.

14 Eylül 2017, 11:36


Kentler ile birlikte büyüyen kent içi ulaşım sektörü birbirini tamamlayan ulaşım yöntemlerinin oluşup gelişmesine neden oluyor.

Kentler ile birlikte büyüyen kent içi ulaşım sektörü birbirini tamamlayan ulaşım yöntemlerinin oluşup gelişmesine neden oluyor. Servis taşımacıları...

14 Mart 2017, 15:13


Vahit MAHMATLI
Programlı destek ve iş birliği

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı