TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

Yönetici Haberleri

RSS

Assan Hanil CFO’su İbrahim Barlık oldu

Assan Hanil CFO’su İbrahim Barlık oldu Kibar Holding ve Güney Koreli Seoyon E-Hwa ortaklığı ile 1997 yılında kurulan ve otomotiv sektörünün önemli ana parça tedarikçilerinden biri olan Assan Hanil’de CFO’luk görevinesektörün deneyimli ismi İbrahim Barlık geldi.

08 Temmuz 2019, 13:00


Goodyear Lastikleri T.A.Ş Tüketici Lastikleri İş Birimi Direktörü Ertan San oldu

Goodyear Lastikleri T.A.Ş Tüketici Lastikleri İş Birimi Direktörü Ertan San oldu Goodyear Lastikleri T.A.Ş., Tüketici Lastikleri İş Birimi Güney Doğu Anadolu Bölge Müdürü Ertan San, Goodyear Lastikleri T.A.Ş Tüketici Lastikleri İş Birimi Direktörü olarak atandı.

11 Haziran 2019, 12:59


Doğan Holding’de üst düzey atama

Doğan Holding’de üst düzey atama Kağan Dağtekin Doğan Holding Otomotiv Grubu Genel Müdürü Oldu

29 Mayıs 2019, 13:53


Standard Profil’de üst düzey atama

Standard Profil’de üst düzey atama Otomotiv sektörünün deneyimli ismi Abdel Hadoudy, dünya çapında faaliyet gösteren Standard Profil Grubu’na Kaliteden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

27 Mayıs 2019, 13:43


BP Türkiye’nin yeni Ülke Başkanı Joe Murphy oldu

BP Türkiye’nin yeni Ülke Başkanı Joe Murphy oldu Petrol ve gaz endüstrisinde 25 yıllık deneyime sahip olan Joe Murphy, Mayıs 2019 itibariyle BP Türkiye Ülke Başkanı olarak göreve başladı.

16 Mayıs 2019, 15:05


Pirelli otomobil de yeni yönetim kurulu başkanı

Pirelli otomobil de yeni yönetim kurulu başkanı İş dünyasının önemli isimlerinden Lale Cander, 11 Nisan tarihi itibarıyla Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçildi.

13 Mayıs 2019, 12:58


Prometeon Lastik Grubu’nun tüm dünyadaki üretimi bir Türk’e emanet…

Prometeon Lastik Grubu’nun tüm dünyadaki üretimi bir Türk’e emanet… Dünyanın endüstriyel ve ticari lastik odaklı tek şirketi Prometeon’un Türkiye’deki Fabrika Direktörü Hakan Yalnız Prometeon Lastik Grubu’nun tüm dünyadaki üretiminin sorumluluğunu üstlendi.

07 Mayıs 2019, 13:44


Shell & Turcas’ta iki üst düzey atama

Shell & Turcas’ta iki üst düzey atama Shell & Turcas, yönetim kadrosunda iki üst düzey atama gerçekleştirdi.

30 Nisan 2019, 17:47


Assan Hanil Operasyonel Mükemmellik Direktörü Fatih Demir oldu

Assan Hanil Operasyonel Mükemmellik Direktörü Fatih Demir oldu Assan Hanil'de Operasyonel Mükemmellik Direktörlüğü görevine Fatih Demir getirildi.

15 Nisan 2019, 11:31


Renault Trucks Türkiye’de yeni atama

Renault Trucks Türkiye’de yeni atama Renault Trucks Türkiye’de Bayi Ağı Geliştirme ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü olarak atanan Özgür Fırat, Türkiye, Kazakistan ve Orta Asya Cumhuriyetleri’ndeki operasyonlardan sorumlu olacak.

11 Nisan 2019, 14:57


IVECO'da yeni atamalar

IVECO'da yeni atamalar IVECO, Koray Kurşunoğlu’nu Hızlı Büyüyen Asya, Ortadoğu ve Afrika pazarlarının başına atarken Hakkı Işınak’ı Türkiye satış ve pazarlama’dan sorumlu genel müdür olarak atadı.

10 Nisan 2019, 14:07


GEFCO İnovasyon Fabrikası Genel Müdürlüğü’ne üstdüzey atama yaptı

GEFCO İnovasyon Fabrikası Genel Müdürlüğü’ne üstdüzey atama yaptı Tüm dünyadaki çalışanların GEFCO'nun büyümesine katkı yapacak yenilikçi fikirler bulmalarını ve geliştirmelerini teşvik etmek için 2018’de kurulan İnovasyon Fabrikası, şirketin inovasyon alanında yaptığı en önemli yatırımlar arasında yer alıyor.

09 Nisan 2019, 16:41


Prometeon Türkiye Cfo'su Recep Özkale uluslararası sorumluluk üstlendi

Prometeon Türkiye Cfo'su Recep Özkale uluslararası sorumluluk üstlendi Geliştirdiği servis ve çözümleriyle lastik bakım yönetiminde uzman, Pirelli marka endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon’un Türkiye CFO’su Recep Özkale Mart 2019 itibarıyla Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nin de sorumluluğunu üstlendi.

08 Nisan 2019, 13:02


Yeni Türkiye LPG Derneği Başkanı seçildi

Yeni Türkiye LPG Derneği Başkanı seçildi Türkiye LPG Derneği’nin 44. Olağan Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Eyüp Aratay seçildi.

27 Mart 2019, 12:39


DKV Group’a yeni CEO

DKV Group’a yeni CEO Uluslararası mobilite ve lojistik sektörünün uzman ismi Marco van Kalleveen, DKV MOBILITY SERVICES Group’a yeni CEO olarak atandı

19 Mart 2019, 12:41


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 24 | 25 | 26 | Sonraki Sayfa

Vahit MAHMATLI
Programlı destek ve iş birliği

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı