TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF

Yönetici Haberleri

RSS

Peugeot Türkiye Genel Müdürü, İbrahim Anaç oldu

Peugeot Türkiye Genel Müdürü, İbrahim Anaç oldu 20 Kasım 2017 tarihi itibari ile Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine İbrahim Anaç atandı.

14 Kasım 2017, 18:29


Karsan’a yeni Pazarlama Müdürü

Karsan’a yeni Pazarlama Müdürü Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan Karsan, Pazarlama Müdürlüğü koltuğunu Aslı Ör’e emanet etti. Bugüne kadar otomotiv sektöründe pek çok başarılı işlere imza atan Aslı Ör, Karsan’daki yeni görevine Ekim ayı itibariyle başladı.

12 Ekim 2017, 12:57


TÜVTÜRK’te Önemli Atamalar

TÜVTÜRK’te Önemli Atamalar Türkiye'nin periyodik araç muayenesinde yetkili ve görevli tek kuruluşu TÜVTÜRK’ün yönetiminde önemli atamalar gerçekleşti.

07 Ekim 2017, 23:57


Dinçer Çelik veda mesajı yayınladı! Yeni Genel Müdür Hasan Yıldırım…

Dinçer Çelik  veda mesajı yayınladı! Yeni Genel Müdür Hasan Yıldırım… Sabancı Holding bünyesinde, seyahat ve kent içi otobüs ile midibüs üretimi yapan Temsa Ulaşım Araçları’nda genel müdür değişikliği olduğu duyruldu.

07 Ekim 2017, 23:27


Sertrans Logistics’e yeni Lojistik Direktörü

Sertrans Logistics’e yeni Lojistik Direktörü Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik hizmetler veren Sertrans Logistics’in yeni Lojistik Direktörü Vahap İlhan oldu. İlhan, tüm depolama, yurt içi dağıtım, e-ticaret ve VAS (katma değerli hizmetler) hizmetlerinden sorumlu olacak.

07 Ekim 2017, 22:34


Nissan Afrika, Orta Doğu, Hindistan Bölgesi Hafif Ticari Araç Direktörlüğüne İbrahim Anaç atandı

Nissan Afrika, Orta Doğu, Hindistan Bölgesi Hafif Ticari Araç Direktörlüğüne İbrahim Anaç atandı Nissan Türkiye bünyesinde 2005 yılından itibaren farklı görevler üstlenen ve önemli başarılara imza atan Genel Müdür Yardımcısı İbrahim ANAÇ; Nissan Afrika, Orta Doğu, Hindistan Bölgesinin Hafif Ticari Araç Direktörlüğü görevine atandı.

03 Ekim 2017, 10:02


İpragaz’ın yeni CEO’su Eyüp Aratay oldu

İpragaz’ın yeni CEO’su Eyüp Aratay oldu Türkiye enerji sektörünün köklü şirketi İpragaz’ın yeni CEO’su Eyüp Aratay oldu. 1994 yılından bu yana İpragaz’da çeşitli görevlerde bulunan Aratay, halihazırda Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmekteydi.

02 Ekim 2017, 17:53


Pirelli Otomobil Lastikleri'nde yeni yapılanma

Pirelli Otomobil Lastikleri'nde yeni yapılanma Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. Ticaret Direktörlüğü’nde, yeni yapılanma sonrasında Satış Müdürü Emre Özdemir, Pazarlama Müdürü ise İpek Unaran oldu.

18 Eylül 2017, 13:34


Euromaster’ın Yeni Genel Müdürü Jean Marc Penalba Oldu

Euromaster’ın Yeni Genel Müdürü Jean Marc Penalba Oldu Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, Türkiye’deki operasyonunu Jean Marc Penalba’ya emanet etti. Euromaster’ın Türkiye’deki yeni genel müdürü olarak Eylül ayında göreve başlayan Penalba, şirketin Fransa ve İspanya’daki operasyonlarında kazandığı deneyimleri Türkiye’ye de taşıyarak hem hizmet kalitesini hem de başarılı franchise sistemini güçlendirip, karlılığı artırmayı amaçlıyor.

18 Eylül 2017, 12:21


Oyak Renault’dan yurtdışına iki transfer daha

Oyak Renault’dan yurtdışına iki transfer daha Renault Grubu tarafından son beş yılda 200’e yakın beyaz ve mavi yakalı çalışanı dünyadaki çeşitli yönetim merkezleri ve üretim tesislerinde görevlendirilen Oyak Renault, yalnızca üretim değil; insan kaynağı kalitesini de dünyaya ispatlıyor.

13 Eylül 2017, 18:01


Sertrans Logistics'e yeni icra kurulu üyesi

Sertrans Logistics'e yeni icra kurulu üyesi Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik hizmetler veren Sertrans Logistics'in yeni İcra Kurulu Üyesi, sektörün duayen isimlerinden Tony Jurkovic oldu.

12 Eylül 2017, 15:37


Shell & Turcas'da üst düzey atama

Shell & Turcas'da üst düzey atama Shell & Turcas'ın Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcılığı, Satış ve Operasyon Müdürlüğü görevini yürüten Burçin Toktamış, Shell Ticari Filo İş Kolu tüm sektörler ve satış kanallarından sorumlu Global Pazarlama Direktörü pozisyonuna atandı.

08 Eylül 2017, 18:05


Hugent Bursa Bölge Direktörlüğü’ne Müjde Özenen Cumbul atandı

Hugent Bursa Bölge Direktörlüğü’ne  Müjde Özenen Cumbul atandı Türkiye’nin önde gelen İnsan Kaynakları Danışmanlık Şirketi Hugent’ın Bursa’daki Bölge Direktörlüğüne Müjde Özenen Cumbul atandı.

09 Ağustos 2017, 11:34


Sertrans Logistics’e yeni Hava ve Deniz Kargo Müdürü

Sertrans Logistics’e yeni Hava ve Deniz Kargo Müdürü Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik hizmetler veren Sertrans Logistics’in yeni Hava ve Deniz Kargo Müdürü A. Ersan Ersoy oldu.

08 Ağustos 2017, 17:24


Petrol Ofisi Selim Şiper’i CEO olarak atadı

Petrol Ofisi Selim Şiper’i CEO olarak atadı Selim Şiper Petrol Ofisi A.Ş. tarafından CEO ve Petrol Ofisi Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. Petrol Ofisi’nin Vitol Group tarafından devralınmasını takiben ataması yapılan Şiper, Petrol Ofisi'nin iş stratejisinin yeniden yapılanmasını yönetecek ve Petrol Ofisi'nin pazar lideri pozisyonunu güçlendirecek.

08 Ağustos 2017, 15:55


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 13 | 14 | 15 | Sonraki Sayfa

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Ticaret barışı sever

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x