TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF

Yönetici Haberleri

RSS

Pirelli Otomobil Lastikleri'nde yeni yapılanma

Pirelli Otomobil Lastikleri'nde yeni yapılanma Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. Ticaret Direktörlüğü’nde, yeni yapılanma sonrasında Satış Müdürü Emre Özdemir, Pazarlama Müdürü ise İpek Unaran oldu.

18 Eylül 2017, 13:34


Euromaster’ın Yeni Genel Müdürü Jean Marc Penalba Oldu

Euromaster’ın Yeni Genel Müdürü Jean Marc Penalba Oldu Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, Türkiye’deki operasyonunu Jean Marc Penalba’ya emanet etti. Euromaster’ın Türkiye’deki yeni genel müdürü olarak Eylül ayında göreve başlayan Penalba, şirketin Fransa ve İspanya’daki operasyonlarında kazandığı deneyimleri Türkiye’ye de taşıyarak hem hizmet kalitesini hem de başarılı franchise sistemini güçlendirip, karlılığı artırmayı amaçlıyor.

18 Eylül 2017, 12:21


Oyak Renault’dan yurtdışına iki transfer daha

Oyak Renault’dan yurtdışına iki transfer daha Renault Grubu tarafından son beş yılda 200’e yakın beyaz ve mavi yakalı çalışanı dünyadaki çeşitli yönetim merkezleri ve üretim tesislerinde görevlendirilen Oyak Renault, yalnızca üretim değil; insan kaynağı kalitesini de dünyaya ispatlıyor.

13 Eylül 2017, 18:01


Sertrans Logistics'e yeni icra kurulu üyesi

Sertrans Logistics'e yeni icra kurulu üyesi Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik hizmetler veren Sertrans Logistics'in yeni İcra Kurulu Üyesi, sektörün duayen isimlerinden Tony Jurkovic oldu.

12 Eylül 2017, 15:37


Shell & Turcas'da üst düzey atama

Shell & Turcas'da üst düzey atama Shell & Turcas'ın Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcılığı, Satış ve Operasyon Müdürlüğü görevini yürüten Burçin Toktamış, Shell Ticari Filo İş Kolu tüm sektörler ve satış kanallarından sorumlu Global Pazarlama Direktörü pozisyonuna atandı.

08 Eylül 2017, 18:05


Hugent Bursa Bölge Direktörlüğü’ne Müjde Özenen Cumbul atandı

Hugent Bursa Bölge Direktörlüğü’ne  Müjde Özenen Cumbul atandı Türkiye’nin önde gelen İnsan Kaynakları Danışmanlık Şirketi Hugent’ın Bursa’daki Bölge Direktörlüğüne Müjde Özenen Cumbul atandı.

09 Ağustos 2017, 11:34


Sertrans Logistics’e yeni Hava ve Deniz Kargo Müdürü

Sertrans Logistics’e yeni Hava ve Deniz Kargo Müdürü Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik hizmetler veren Sertrans Logistics’in yeni Hava ve Deniz Kargo Müdürü A. Ersan Ersoy oldu.

08 Ağustos 2017, 17:24


Petrol Ofisi Selim Şiper’i CEO olarak atadı

Petrol Ofisi Selim Şiper’i CEO olarak atadı Selim Şiper Petrol Ofisi A.Ş. tarafından CEO ve Petrol Ofisi Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. Petrol Ofisi’nin Vitol Group tarafından devralınmasını takiben ataması yapılan Şiper, Petrol Ofisi'nin iş stratejisinin yeniden yapılanmasını yönetecek ve Petrol Ofisi'nin pazar lideri pozisyonunu güçlendirecek.

08 Ağustos 2017, 15:55


Schaeffler Türkiye’de görev değişiklikleri

Schaeffler Türkiye’de görev değişiklikleri Onur Karahan Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgeleri Başkanlığı’na Atandı

03 Ağustos 2017, 13:10


Assan Hanil Otomotiv’de Genel Müdürlük görevine Atacan Güner getirildi

Assan Hanil Otomotiv’de Genel Müdürlük görevine Atacan Güner getirildi Otomotiv yan sanayinin önemli ana parça tedarikçilerinden olan Assan Hanil’in Genel Müdürlük görevine Atacan Güner getirildi.

01 Ağustos 2017, 11:45


TP Endüstriyel'e yeni Pazarlama Müdürü

TP Endüstriyel'e yeni Pazarlama Müdürü Pirelli Endüstriyel Lastikler'in üreticisi TP Endüstriyel ve Ticari Lastikleri A.Ş'nin Yeni Pazarlama Müdürü Faruk Uslu oldu.

18 Temmuz 2017, 16:48


Anadolu Isuzu'ya yeni atama

Anadolu Isuzu'ya yeni atama Selda Çelik, Anadolu Isuzu'da Pazarlama ve Kurumsal İletişim ve İş Geliştirme birimlerinin başına getirildi.

17 Temmuz 2017, 17:30


Temsa İş Makinaları genel müdürlük koltuğunda değişim

Temsa İş Makinaları genel müdürlük koltuğunda değişim Eşref Zeka, Temsa İş Makinaları Genel Müdürü olarak atandı.

17 Temmuz 2017, 17:25


Renault Trucks yönetici kadrosunu güçlendirdi

Renault Trucks yönetici kadrosunu güçlendirdi Renault Trucks Türkiye, yeni yapılanmasında gücüne güç katmaya devam ediyor. Ataması gerçekleşen sektörün deneyimli isimleri, Renault Trucks Türkiye'de göreve başlıyor.

23 Haziran 2017, 11:33


Fleetcorp Finans Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Murat Beyazıt oldu

Fleetcorp Finans Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Murat Beyazıt oldu Ufuk Murat Beyazıt, Mayıs 2017 tarihi itibarıyla Fleetcorp'a finans, hazine, risk ve idari işlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

19 Haziran 2017, 17:23


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 12 | 13 | 14 | Sonraki Sayfa

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Dış saha tecrübesi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x