TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER

İş ve İstif Makineleri

RSS

SANY dev projelerde yer almaya devam ediyor

SANY dev projelerde yer almaya devam ediyor Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Havalimanı gibi Türkiye’nin en büyük projelerinde kendini kanıtlayan SANY, Gayrettepe ve 3. Havalimanı arasında yapımı devam eden metro projesinde de.

12 Nisan 2018, 15:08


TürkTraktör güvenli sürüş eğitimleri başladı

TürkTraktör güvenli sürüş eğitimleri başladı TürkTraktör’ün, ‘Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım’ sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki güvenli sürüş saha eğitimleri başladı.

10 Nisan 2018, 15:57


Volvo yeni amiral gemilerini ilk kez sergiledi

Volvo yeni amiral gemilerini ilk kez sergiledi ASCENDUM Makina’nın “Mermerin Lideri” mottosu ile yer aldığı 24. İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı tamamlandı.

06 Nisan 2018, 17:07


CASE’in iş makineleri İzmir Mermer Ve Doğaltaş Fuarı’nda göz doldurdu

CASE’in iş makineleri İzmir Mermer Ve Doğaltaş Fuarı’nda göz doldurdu CASE, 24. Marble – Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda sergilediği ve kullanıcılara daha fazla performans, daha çok verim ve konfor sunan üstün özellikli makineleriyle sektörün iddialı markası olduğunu kanıtladı.

03 Nisan 2018, 16:46


ASCENDUM Makina, sahneye yeni Volvo'larıyla çıkacak

ASCENDUM Makina, sahneye yeni Volvo'larıyla çıkacak ASCENDUM Makina, 24. İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda mermer sektörüyle buluşmaya hazırlanıyor.

27 Mart 2018, 16:27


CeMAT Avrasya fuarında yoğun ilgi gördü

CeMAT Avrasya fuarında yoğun ilgi gördü Temsa İş Makinaları, 15-18 Mart tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilen CeMAT Avrasya fuarına katıldı.

23 Mart 2018, 15:28


Case IH ayrıcalıklı ürünleri Konya Tarım Fuarı’nda

Case IH ayrıcalıklı ürünleri   Konya Tarım Fuarı’nda Case IH, çiftçileri Konya Tarım Fuarı’nda sergilediği ileri teknolojiyle donatılmış üstün performanslı ürünleriyle karşılıyor.

23 Mart 2018, 14:54


HİDROMEK ürünlerini Konya’da sergiliyor

HİDROMEK ürünlerini Konya’da sergiliyor HİDROMEK, sektöre yön veren ürünlerini, 20-24 Mart tarihleri arasında, Türkiye’nin alanındaki en büyük fuarı olan Konya Tarım Fuarı’nda sergiliyor.

22 Mart 2018, 14:18


Ortadoğu İnşaat Fuarı’nda Komatsu ve Dieci ile dikkat çekti

Ortadoğu İnşaat Fuarı’nda  Komatsu ve Dieci ile dikkat çekti Temsa İş Makinaları, Komatsu ve Dieci markalarıyla yapı sektörünün Diyarbakır’daki büyük buluşmasına katılarak geniş ürün yelpazesini müşterilere ve ziyaretçilere sundu.

20 Mart 2018, 12:18


Çevreye duyarlı temizlik kahramanı

Çevreye duyarlı temizlik kahramanı Alman temizlik devi Kärcher, MIC 42 süpürücüsüyle belediyelerin yeni temizlik kahramanı olmaya aday! Kompakt boyutunu güçlü performansla birleştiren MIC 42, yol temizliğinden çim biçmeye belediyelerin ihtiyaç duyabileceği tüm işlerin üstesinden kolaylıkla gelebiliyor.

26 Şubat 2018, 13:41


Yeni Merkez Üssü: Akça Antalya

Yeni Merkez Üssü: Akça Antalya Türkiye’de satış ve satış sonrası güvencenin adı ASCENDUM Makina, AKÇA Makina Antalya şubesi ile geniş hizmet ağına yeni bir zincir daha ekledi.

14 Şubat 2018, 15:05


11 yıldır pazarın lideri Türktraktör

11 yıldır pazarın lideri Türktraktör Türkiye’nin dört bir yanında bulunan başarılı satış ve satış sonrası teşkilatı ile şirket, yurt içindeki satışlarını %12 artırdı.

13 Şubat 2018, 13:17


CASE IH yine fark yarattı

CASE IH yine fark yarattı Tarımda Asistan Devi’ mottosuyla tanıtımını yaptığı Case IH Mobil Asistan uygulaması ile çiftçinin ihtiyacı olan tüm bilgiyi ceplerine taşıyor.

05 Şubat 2018, 15:33


TürkTraktör’ün odağı çiftçilerin ihtiyaçları ve tarımın gelişimi

TürkTraktör’ün odağı çiftçilerin ihtiyaçları ve tarımın gelişimi TürkTraktör, İzmir Agroexpo Fuarı’nda ziyaretçileri New Holland ve Case IH markalarının tanıtım alanlarında sergilediği son teknolojiyle donatılmış ürünlerinin yanı sıra tanıtımını yaptığı yeni çözüm ve projeleriyle karşılıyor.

02 Şubat 2018, 13:31


MECALAC, İMDER'e katıldı.

MECALAC, İMDER'e katıldı. İzmir’de Ege Serbest Bölgesi’nde kurulu tesislerinde ürettiği kompakt iş makinelerini Türkiye ile birlikte dünya pazarlarına da ihraç eden Fransa merkezli MECALAC, İMDER (İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) üyesi oldu.

25 Ocak 2018, 13:13


Önceki Sayfa | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 9 | 10 | 11 | Sonraki Sayfa

Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı