TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

İş ve İstif Makineleri

RSS

TürkTraktör Akademi Bayi Kampı’ sektöre donanımlı çalışan kazandırmaya devam ediyor

TürkTraktör Akademi Bayi Kampı’ sektöre donanımlı çalışan kazandırmaya devam ediyor TürkTraktör; bayi, satış sonrası servis ve fabrika çalışanlarının katıldığı, tarım sektörünün ‘ilk ve tek’ bayi eğitim kampını bu yıl Antalya’da 7. kez gerçekleştirdi.

08 Temmuz 2019, 13:14


TürkTraktör, yılın ilk 5 ayında en çok tercih edilen şirketler arasında

TürkTraktör, yılın ilk 5 ayında en çok tercih edilen şirketler arasında TürkTraktör, yüksek performanslı ve kullanıcı dostu iş makineleriyle, sektörde yaşanan daralmaya rağmen, yılın ilk 5 ayında hem gerçekleştirdiği toplu satışlar hem de pazara sunduğu yeni ürünlerle iddiasını göstermeye devam etti.

18 Haziran 2019, 14:19


TÜRK TRAKTÖR, Dünya Çiftçiler Günü’ne özel iftar yemeğinde Sakaryalı çiftçileri ağırladı

TÜRK TRAKTÖR, Dünya Çiftçiler Günü’ne özel iftar yemeğinde Sakaryalı çiftçileri ağırladı Etkinlikte keyifli anlar geçiren konuklar, Erenler fabrikası hakkında bilgi alırken, Ankara fabrikasını da sanal gerçeklik teknolojisi (VR) ile gezdiler.

14 Mayıs 2019, 11:55


Tutkulu bir tasarımın eseri

Tutkulu bir tasarımın eseri ‘CASE IH FARMALL A’ Konya Tarım Fuarı 2019’da çok konuşulacak

20 Mart 2019, 11:38


İLK’lerle birlikte tüm yenilikler NEW HOLLAND standında

İLK’lerle birlikte tüm yenilikler  NEW HOLLAND standında New Holland Türkiye’nin ilk yerli yarı otomatik şanzımanlı traktörü TR5 Electro Command’i görücüye çıkarırken; Konya Fuarı’na özel düzenlediği kampanyalarla çiftçilere gerçek bir bahar şenliği yaşatıyor.

19 Mart 2019, 12:13


İlkbahar ve yazın en sevilen parçaları Komatsu’da

İlkbahar ve yazın en sevilen parçaları Komatsu’da İlkbahar ve Yazın En Sevilen Parçaları Komatsu’da” temalı Komatsu markalı tüm iş makinelerine yönelik revizyon kampanyası başlattı.

19 Mart 2019, 12:08


8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı başladı

8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı başladı SSAB sektörün önde gelen çelik tedarikçilerinden biri olarak yerini aldı.

14 Aralık 2018, 16:53


TerexFinlay İrlanda ekibi Temsa İş Makinaları ile bir araya geldi

TerexFinlay İrlanda ekibi Temsa İş Makinaları ile bir araya geldi Temsa İş Makinaları, 2015 yılından beri distribütörlüğünü yürüttüğü dünyanın en önde gelen mobil paletli kırıcı ve mobil paletli elek üreticilerinden biri olan TerexFinlay ürünlerine yönelik kapsamlı bir teorik ve pratik eğitim gerçekleştirdi.

21 Kasım 2018, 12:20


Hidromek tasarım ödüllü ürünleriyle Bauma China fuarına hazır

Hidromek tasarım ödüllü ürünleriyle Bauma China fuarına hazır Hidromek iş ve inşaat makinesi sektörüyle Buama China fuarında buluşuyor.

19 Kasım 2018, 11:34


Komatsu ve Crown ürünlerinde bakım hediye

Komatsu ve Crown ürünlerinde bakım hediye Temsa İş Makinaları, distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu ve Crown marka endüstriyel ürünler için oldukça avantajlı bir bakım kampanyası başlattı.

15 Kasım 2018, 12:33


CASE IH ile Adana'da sonbahar bereketi

CASE IH ile Adana'da sonbahar bereketi Traktörde ‘seçkin marka ayrıcalığını yaşamak isteyenler’in tercihi Case IH

08 Kasım 2018, 11:24


New Holland Adana Tarım Fuarı'nda

New Holland Adana Tarım Fuarı'nda New Holland, Adana Tarım Fuarı’nda sürekli genişleyen ürün yelpazesinin en yeni traktör modelleri ve tarımsal ekipmanlarını sergiliyor.

07 Kasım 2018, 15:40


TürkTraktör ve New Holland, tarımsal ekipmanları çiftçilere tanıtıyor

TürkTraktör ve New Holland, tarımsal ekipmanları çiftçilere tanıtıyor Nisan ayından bu yana 17 farklı ilde 20 ayrı noktada düzenlenen ‘New Holland Ekipman Tanıtım Günleri’ maratonunda sona yaklaşıldı.

18 Ekim 2018, 14:31


Kamu Kurumları Hidromek'i tercih ediyor.

Kamu Kurumları Hidromek'i tercih ediyor. Orman Genel Müdürlüğü filosunu Hidromek ile güçlendirdi

16 Ekim 2018, 15:40


Karayolları bu sene de Hidromek'i tercih etti

Karayolları bu sene de Hidromek'i tercih etti Bu sene kuruluşunun 40’ıncı yıldönümünü kutlayan Hidromek, Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) için özel olarak hazırladığı iş makinelerinin teslimatını gerçekleştirdi.

15 Ekim 2018, 11:19


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 10 | 11 | 12 | Sonraki Sayfa

Vahit MAHMATLI
Programlı destek ve iş birliği

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı