TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER

Kampanyalar

RSS

Eylül kampanyası faiz indirimiyle sürüyor

Eylül kampanyası faiz indirimiyle sürüyor Honda’nın Civic modellerinden birine sahibi olmak isteyenler için sunduğu Eylül ayına özel kampanyası, faiz indirimi ile devam ediyor.

20 Eylül 2018, 12:52


Tekzen ve Petrol Ofisi’nden ortak kampanya

Tekzen ve Petrol Ofisi’nden ortak kampanya Tekzen’de tek seferde 300 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, Petrol Ofisi’nden 25 TL değerinde yakıt puanı kazanıyor.

19 Eylül 2018, 14:32


Lastikler kazanca dönüyor

Lastikler kazanca dönüyor Continental, kamyon lastiği kullanıcılarına özel bir kampanya başlattı.

18 Eylül 2018, 12:15


Motosiklette kaçırılmayacak fırsat

Motosiklette kaçırılmayacak fırsat Borusan Otomotiv, yazın son günlerini yeni bir BMW motosiklet ile geçirmek isteyenlere kur etkisine rağmen yılın en avantajlı fiyatlarını sunuyor.

18 Eylül 2018, 11:27


Hurda istemeyen hurda teşviği kampanyası

Hurda istemeyen hurda teşviği kampanyası Fiat Professional Ailesi’nde Eylül ayında da avantajlı ödeme seçenekleri sunulmaya devam ediyor.

17 Eylül 2018, 13:28


Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayına özel fırsatlar Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kamyon ve otobüs ticari araç ürün grupları için hazırladığı Eylül ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

14 Eylül 2018, 16:07


Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayına özel fırsatlar Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kamyon ve otobüs ticari araç ürün grupları için hazırladığı Eylül ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

14 Eylül 2018, 16:04


Akünüzü kışa hazırlayın

Akünüzü kışa hazırlayın Türkiye'nin en büyük akü üreticisi Mutlu Akü, gerçekleştirdiği‘Mutlu Akü Günleri’ kapsamında ücretsiz akü kontrolü yapıyor, aküsünü yenilemek isteyen araç sahiplerine ise avantajlı fiyatlar ve özel ödeme seçenekleri sunuyor.

13 Eylül 2018, 16:37


Tamamlayıcı Trafik Paketleri

Tamamlayıcı Trafik Paketleri Aksigorta’nın yeni ürünü tamamlayıcı trafik paketleri, trafikte karşılaşabileceğiniz çarpma, çarpışma veya doğal afet durumlarında Trafik Sigortanızın karşılamadığı kendi aracınızda oluşan hasarları karşılayarak aracınızı daha geniş kapsamda güvence altına alıyor.

13 Eylül 2018, 16:31


Jeep’ten Eylül avantajı!

Jeep’ten Eylül avantajı! Eylül ayı boyunca geçerli olacak kampanya dâhilinde, Renegade’in hem benzinli hem de dizel motor seçeneklerinde çift kavramalı otomatik şanzıman hediye ediliyor.

10 Eylül 2018, 11:57


Honda Civic sahibi olmak isteyenlere takas indirimi ve düşük faizli kredi imkanı

Honda Civic sahibi olmak isteyenlere  takas indirimi ve düşük faizli kredi imkanı Honda, Civic sahibi olmak isteyenler için Eylül ayına özel fırsatlar sunuyor.

07 Eylül 2018, 13:19


Fiat’tan büyük kampanya

Fiat’tan büyük kampanya Fiat, Eylül ayında da yepyeni bir otomobile sahip olmak isteyenlere fırsat yaratmaya devam ediyor.

07 Eylül 2018, 12:25


Dacia’da Eylül ayına özel hurda ek indirimi ve Dokker’da sıfır faiz

Dacia’da Eylül ayına özel hurda ek indirimi ve Dokker’da sıfır faiz Dacia, Eylül ayında müşterilerine birbirinden cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor.

06 Eylül 2018, 15:11


Renault’da Eylül ayında hurdaya ek indirim ve hafif ticaride sıfır faiz

Renault’da Eylül ayında hurdaya ek indirim ve hafif ticaride sıfır faiz Renault, Eylül ayında hafif ticari modellerindeki sıfır faizin yanı sıra hurda araç teşvikinden yararlanacak müşterilerine ek indirim fırsatı sunmaya devam ediyor.

06 Eylül 2018, 15:06


Michelin’in kampanyası başladı

Michelin’in kampanyası başladı Michelin, tek seferde dört adet Michelin yaz, kış, 4x4 binek veya hafif ticari araç lastiği alan müşterilerine servis ve araç bakım hizmetlerinde indirim uyguluyor.

05 Eylül 2018, 12:18


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 97 | 98 | 99 | Sonraki Sayfa

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı