TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF

Kampanyalar

RSS

Krone Treyler’ler kışa hazır

Krone Treyler’ler kışa hazır Türkiye’de üretim, satış, satış sonrası, ikinci el, yedek parça, finansman ve filo kiralama faaliyetlerinde bulunan Avrupa’nın lider treyler üreticilerinden Krone, “Treylerinizi Kışa Hazırlıyoruz” kampanyası ile kullanıcılarını yetkili servislerine davet ediyor.

10 Kasım 2017, 12:22


Continental’de kış lastiği saati

Continental’de kış lastiği saati Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, araçlarını kışa hazırlayan kullanıcılarına özel bir kampanyaya imza atıyor.

08 Kasım 2017, 11:37


Dacia’dan Kasım ayında çok cazip fırsat: Günde 25TL’ye Duster

Dacia’dan Kasım ayında çok cazip fırsat: Günde 25TL’ye Duster Dacia, Kasım ayında Duster müşterilerine çok cazip bir öneri sunuyor.

06 Kasım 2017, 21:10


Renault’da Kasım ayına özel sıfır faiz fırsatı

Renault’da Kasım ayına özel sıfır faiz fırsatı Renault, Kasım ayında müşterilerine binek ve hafif ticari modellerinde sıfır faiz olanağı ve birbirinden cazip fırsatlar sunuyor.

06 Kasım 2017, 20:57


Nissan’da Kasım fırsatları

Nissan’da Kasım fırsatları Japon otomotiv devi Nissan, Kasım ayı kampanyası ile heyecanı yollara taşımaya devam ediyor.

06 Kasım 2017, 20:31


Goodyear’la hem karlı yolların hem de hediyelerin keyfini çıkartın

Goodyear’la hem karlı yolların hem de hediyelerin keyfini çıkartın Goodyear, üstün kaliteli kış lastiklerine yönelik gerçekleştirdiği kampanya ile tüketicilere birbirinden güzel fırsatlar sunuyor.

01 Kasım 2017, 14:39


İlk günkü keyifle yola devam

İlk günkü keyifle yola devam Peugeot’da, tüm Peugeot modellerinde Fiks Menü Paketleri, avantajlı fiyatlar ile Peugeot kullanıcılarına sunuluyor.

17 Ekim 2017, 12:51


Mercedes-Benz Türk’ten otomobil ve hafif ticari de Ekim ayında özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten  otomobil ve hafif ticari de Ekim ayında özel fırsatlar Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Ekim ayına özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

12 Ekim 2017, 11:35


Mercedes-Benz Türk’ten Ekim ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten Ekim ayına özel fırsatlar Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kamyon ve otobüs ticari araç ürün grupları için hazırladığı Ekim ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

12 Ekim 2017, 11:25


Skoda‘da sonbahar kampanyaları başladı

Skoda‘da sonbahar kampanyaları başladı Skoda, yeni otomobil satın almak isteyenlere büyük avantaj getiren sonbahar kampanyalarını başlattı.

10 Ekim 2017, 12:22


Renault ve Dacia’dan kış güvenlik servis kampanyası

Renault ve Dacia’dan kış güvenlik  servis kampanyası Renault ve Dacia, kış öncesinde araçlarına bakım ve onarım yaptırmak isteyen müşterilerine Kış Güvenlik Servis Kampanyası ile cazip fırsatlar sunuyor.

10 Ekim 2017, 11:26


Peugeot’da Ekim fırsatları

Peugeot’da Ekim fırsatları Peugeot Türkiye; gelişmiş teknolojileri, yakıt cimrisi performanslı motorları ile sıra dışı sürüş keyfi sunan hafif ticari ürün gamında Ekim ayına özel kredi seçenekleri ile sunuluyor.

07 Ekim 2017, 22:08


Dacia’da Ekim ayına özel sıfır faiz fırsatı

Dacia’da Ekim ayına özel sıfır faiz fırsatı Dacia, Ekim ayında müşterilerine tüm modellerinde birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor.

05 Ekim 2017, 16:58


Renault’dan Ekim ayında sıfır faiz

Renault’dan Ekim ayında sıfır faiz Ekim ayında yeni bir Renault sahibi olmak isteyenlere sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

05 Ekim 2017, 13:09


Sigorta Cini’nden Kasko ve Trafik Sigortası’na 60 TL akaryakıt

Sigorta Cini’nden Kasko ve Trafik Sigortası’na 60 TL akaryakıt Müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarını düşünen Sigorta Cini düzenlediği kampanya kapsamında her Trafik Sigortası yaptırana 15 TL’lik, her Kasko yaptırana 45 TL’lik, toplamda 60 TL’lik BP’den akaryakıt kartı hediye ediyor.

04 Ekim 2017, 16:36


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 88 | 89 | 90 | Sonraki Sayfa

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Ticaret barışı sever

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x