TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

Endüstri Yan Sanayi

RSS

Lassa, ‘Yola Sağlam Çık’ projesi ile yeniden yollarda

Lassa, ‘Yola Sağlam Çık’ projesi ile yeniden yollarda Lassa, ‘Yola Sağlam Çık’ adlı sosyal sorumluluk projesi ile uzun yol şoförlerinin ihtiyaç duyduğu beslenme ve yaşam pratiklerini Türkiye’nin dört bir yanındaki kooperatiflere taşıyor.

13 Temmuz 2018, 13:13


İlk LNG’li kamyonlar, Türkiye karayollarında!

İlk LNG’li kamyonlar, Türkiye karayollarında! Türkiye’de bir ilke daha imza atan Shell&Turcas, karayolu taşımacılığında kullanılmak üzere ilk “Shell LNG Dolum Sistemi”ni kurdu

11 Temmuz 2018, 16:30


Volkswagen’in tercihi Goodyear oldu

Volkswagen’in tercihi Goodyear oldu Otomotiv üreticileri tarafından en çok tercih edilen orijinal ekipmanlardan olan Goodyear’ın yaz, kış ve dört mevsim lastikleri, Volkswagen’in Touareg araç modeli için de orijinal ekipman olarak seçildi.

11 Temmuz 2018, 11:36


AKO Jant fabrikasına yeni jant üretim hattı

AKO Jant fabrikasına yeni jant üretim hattı AKO Jant, 3 milyon dolar yatırımla devreye aldığı yeni üretim hattı ile, üretim kapasitesini ve istihdam gücünü bir üst seviyeye taşıdı.

10 Temmuz 2018, 15:32


CrossGrip lastikleri Belediyelere özel avantajlar sunuyor!

CrossGrip lastikleri Belediyelere özel avantajlar sunuyor! Belediyeler yıl boyunca yapmak zorunda oldukları yol bakımı, çevre temizliği, kar küreme gibi işler için her türlü mevsim ve yol koşulunda performanslarını destekleyecek lastiklere ihtiyaç duyar.

05 Temmuz 2018, 12:14


Ferrari, Bridgestone’u tercih etti

Ferrari, Bridgestone’u tercih etti BridgestonePotenza S007’yi orijinal ekipman olarak tercih eden Portofino sahipleri, bu model için özel tasarlanan ultra yüksek performans ve RFT teknolojisi ile yüksek emniyet özelliklerinden yararlanabilecek.

03 Temmuz 2018, 15:44


Goodyear AXA iş birliği

Goodyear AXA iş birliği Goodyear, ‘Goodyear Yanımda’ çatısı altında, AXA Sigorta A.Ş. ve AXA Assistance Türkiye ile gerçekleştirdiği iş birliğinde lastik sigortası hizmetine Goodyear Yol Yardım Hizmeti’ni de ekledi.

03 Temmuz 2018, 15:11


Continental’in SUV Lastikleri testi geçti

Continental’in SUV Lastikleri testi geçti AutobildAllrad, sekiz SUV yaz lastiğini yolda ve arazide test etti. Büyük arazi araçları ve SUV’larauygun 265/60 R18 boyutundaki lastiklerin yarıştığı testte, Continental’inContiSportContact 5 SUV lastikleri tüm zeminlerde örnek tutuş sergiledi.

03 Temmuz 2018, 13:08


SA-BA Otomotiv satıldı! Sektöre küresel yatırım

SA-BA Otomotiv satıldı! Sektöre küresel yatırım 1976 yılında kurulan ve treyler sektörüne aydınlatma sistemleri sağlayarak gelişen SA-BA Otomotiv yabancı yatırımcı Varroc Lighting tarafından satın alındığını yayınlanan basın bülteni ile duyurdu.

02 Temmuz 2018, 16:09


Lassa'dan sürdürülebilir tarıma yönelik proje

Lassa'dan  sürdürülebilir tarıma yönelik proje Lassa; Sevdamız Toprak, Yarınlarımız Ortak projesi ile 5 yılda 30.000’e yakın çiftçiye ulaştı

29 Haziran 2018, 12:43


Türkiye’de ilk kez çevreye duyarlı sızdırmazlık profilleri üretilecek

Türkiye’de ilk kez çevreye duyarlı sızdırmazlık profilleri üretilecek Standard Profil Grubu ve Düzce Üniversitesi arasında ‘Çevreye Duyarlı Sızdırmazlık Profilleri’ üretilmesi için başlatılacak Ar-Ge ve Ür-Ge projeleri için bir protokol imzalandı.

28 Haziran 2018, 14:22


Pirelli’den “Üç Renkli” lastik

Pirelli’den “Üç Renkli” lastik İtalyan lastik devi Pirelli, İtalya’nın Cumhuriyet Bayramı’nı (Festa della Repubblica Italiana) Pirelli Color Edition renklerini uyguladığı, “Üç Renkli” özel bir lastikle kutladı.

28 Haziran 2018, 11:29


İstanbul’un akaryakıtı Türkiye Petrolleri’nden

İstanbul’un akaryakıtı Türkiye Petrolleri’nden Türkiye Petrolleri’nin bir yıl boyunca İETT araçlarına yaklaşık olarak 100 milyon litre motorin ikmali yapması bekleniyor.

26 Haziran 2018, 12:36


Kalite ve hizmet odaklı yedek parçalar

Kalite ve hizmet odaklı yedek parçalar SAF-HOLLAND, çekici ve treylerin kullanım ömrüne bağlı olarak artan yedek parça talebine cevap veriyor.

19 Haziran 2018, 16:14


AKO Lastik Kaplama tüm süreçleri tek çatı altında topladı

AKO Lastik Kaplama tüm süreçleri tek çatı altında topladı Lastik kaplama’da Contra ile her şey tek çatı altında

19 Haziran 2018, 15:20


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 88 | 89 | 90 | Sonraki Sayfa

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Ulaşım ve üretim bütünlüğü

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı