TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

Kampanyalar

Alışan Lojistik Turkchem Fuarı’nda

Alışan Lojistik Turkchem Fuarı’nda

Tarih 13 Kasım 2018, 15:39

Alışan Lojistik, Turkchem Uluslararası Kimya Sanayi Fuarı’nda ziyaretçileri ile buluştu.


Kimya sanayisine yönelik olarak bu yıl sekizincisi düzenlenen Turkchem Fuarı; 8-10 Kasım tarihleri arasında farklı sektörlerden birçok firmayı bir araya getirdi. Alanında güçlü bir konuma sahip olan Alışan Lojistik, inovasyon yılı olarak belirlediği 2019 yılında müşterilerine sunacağı innovatif çözümleri, Turkchem 2018’de fuar ziyaretçilerine aktardı.

Alışan Lojistik Satış Direktörü ve İcra Kurulu üyesi Gökçe User, fuara ilişkin yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin önde gelen lojistik firmalarından biri olarak Turkchem 2018’de yer almak oldukça keyifliydi. Bu yıl fuara katılım yoğundu ve dolu dolu bir program vardı. Dünyanın sayılı kimya etkinlikleri arasında yer alan Turkchem’e düzenli olarak katılan tek lojistik firmasıyız. Genel olarak başarılı bir organizasyondu.” dedi.

Bünyesinde yer alan 2 ayrı ar-ge merkezinde, iş ortaklarının yazılımlarına kolaylıkla entegre olabilen teknolojik çözümleri her geçen gün geliştiren Alışan Lojistik, lojistik ihtiyaçlara yeni bakış açılarıyla cevap veriyor. Alışan Lojistik, aynı zamanda bir ar-ge merkezinin en önemli ihtiyacı olan üst yönetim iradesine de en kuvvetli şekilde sahip. Ar-ge merkezi bünyesinde gerçekleştireceği projeler ile sektöre yön vermeyi, sektörün kaynak ve süreçlerini optimize etmeyi ve küresel çapta sürdürülebilirliği sağlamayı amaçlayan Alışan Lojistik, dijital dönüşümün geleceğin Alışan Lojistik’ini yaratmada olumlu katkılar sağlayacağına inanıyor. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

Fevzi Gandur Logıstıcs Amerika pazarında büyümeye devam ediyor

Fevzi Gandur Logıstıcs Amerika pazarında büyümeye devam ediyor Amerika Birleşik Devletleri’ne gerçekleştirdiği ihracat taşımalarını her yıl yüzde 10-15 bandında artıran Fevzi Gan...

Alışan Transport Logistic Munich Fuarı’nda

Alışan Transport Logistic Munich Fuarı’nda Alışan Lojistik, Almanya’nın Münich kentinde düzenlenen, Türk lojistik firmalarını ve dünya devlerini bir araya get...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı