TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

Kampanyalar

CHEP'e Avrupa’nın En İyi İşvereni sertifikası verildi

CHEP'e Avrupa’nın En İyi İşvereni sertifikası verildi

Tarih 17 Nisan 2018, 20:59

Top Employers Institute tarafından ilk olarak İspanya ve İngiltere’deki çalışmaları doğrultusunda sertifika alan CHEP; Belçika, Fransa, Almanya, İrlanda, Polonya’nın da ilgili değerlendirme süreçlerinden geçmesinin ardından “2018 Yılı Avrupa’nın En İyi İşvereni” sertifikasını almaya hak kazandı

Tedarik zinciri çözümleri ile hızlı tüketim ürünleri, gıda, içecek ve perakende sektörlerinin iş süreçlerini baştan sona optimize eden CHEP, Top Employers Institute tarafından “2018 Yılı Avrupa’nın En İyi İşvereni” sertifikasına layık görüldü. Dünya çapında bir kuruluş olan ve şirketlerin çalışanlarına en iyi şartları sunduğunu belgelendiren “Top Employers Institute (TEI)”, şirketlerin Avrupa bazında bu sertifikayı alabilmesi için en az beş ülkedeki faaliyetlerini inceliyor.

İlk olarak İspanya ve İngiltere gibi ülkelerdeki çalışmaları doğrultusunda sertifika alan CHEP; Belçika, Fransa, Almanya, İrlanda, Polonya’nın da ilgili değerlendirme süreçlerden geçmesinin ardından “2018 Yılı Avrupa’nın En İyi İşvereni” sertifikasını almaya hak kazandı.  CHEP; sadece ürün ve güvenlik standartlarıyla değil özellikle çalışanları için dünya çapında sunduğu heyecan verici kariyer olanakları, onlar için yarattığı gelişim fırsatları ve olağanüstü koşullarla en iyi yeteneği yakalamaya gösterdiği çaba ile yüksek kaliteye odaklanıyor.

“Top Employers Institute”, çalışan koşullarında mükemmellik standartlarına ulaşan kuruluşlara verdiği sertifika için “Yetenek Stratejisi, İş Yeri Planlaması, İşe Yerleştirme, Öğrenme ve Geliştirme, Performans Yönetimi, Liderlik Gelişimi, Kariyer ve Yedekleme Yönetimi, Fayda ve Yan Haklar, Şirket Kültürü” olmak üzere 9 ana başlıkta değerlendirme yapıyor.

Çevre odaklı çalışmalarıyla da ön plana çıkıyor
CHEP; 2017 yılında da çevre, işgücü uygulamaları, adil ticari uygulamalar ve tedarik zinciri alanlarında, çevreye duyarlı iş geliştirme ve kazanımlar için verilen “EcoVadis Altın Takdir Derecesi” ödülünü kazandı. Aynı zamanda CHEP, kurumsal sürdürülebilirlik alanında ‘Altın Standard’ı temsil eden 2017 Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi endüstri kategorisinde Küresel Ticari Hizmetler ve Ürünler alanında en iyi performans gösteren firma olarak seçildi.

CHEP Türkiye & Kuzey Afrika Bölge Direktörü Şafak Aktekin; “CHEP olarak, toplumsal faydayı gözeten, insana önem veren ve yaşadığı topluma duyarlı sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir şirketiz. Bu alandaki çabalarımızın görülmesi ve tanınmasından dolayı çok mutluyuz. Bu ödüller CHEP’in iş modelinin sürdürülebilirlik yaklaşımına karşılık verilmiş ödüller. Bu alandaki proje ve çalışmalarımıza 2018 yılında da büyük bir heyecanla daha iyisini yapmak için devam edeceğiz” dedi.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

UPS’den yeniden kullanılabilir tüketici ambalaj

UPS’den yeniden kullanılabilir tüketici ambalaj Dünya Ekonomik Forumu’nda duyurulan çözüm sayesinde, Loop™ tüketicilerin tek kullanımlık ürün ambalajı kullanımını ...

Nakliye ve depolamada yüksek performans

Nakliye ve depolamada yüksek performans CHEP’in katlanabilir plastikkonteynerlerizaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı