TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

Kampanyalar

UPS, “Dünya’nın En Beğenilen” şirketlerinden biri seçildi

UPS, “Dünya’nın En Beğenilen” şirketlerinden biri seçildi

Tarih 25 Ocak 2018, 12:03

UPS (NYSE:UPS), FORTUNE dergisi tarafından gerçekleştirilen yıllık ankette “Dünya’nın En Beğenilen” şirketlerinden biri ve sektöründe tüm kategorilerde lider olarak seçildi.

UPS, sektör kategorisinde, 2. sırada yer alan şirkete önemli derecede fark atarak birinci oldu.

UPS Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü David Abney açıklamasında şu ifadelerde bulundu: “UPS bu prestijli itibarla onurlandırıldı. Bu, müşterilerimize eşsiz bir değer katmaya odaklı sürekli inovasyon kültürümüzün ve kendini işine adamış çalışanlarımızın başarısıdır. Nihayetinde, mükemmel bir şirket oluşturan ve bu şirketi sürdüren güç de budur.”

Şirket; yenilik, insan yönetimi, kurumsal varlıkların kullanımı, sosyal sorumluluk, yönetim kalitesi, finansal sağlamlık, uzun vadeli yatırım, ürün ve hizmet kalitesi ve küresel rekabetçiliğin itibar özelliklerinin her biri konusunda kargo sektöründe birinci olarak derecelendirildi.

UPS, dünyada en iyi bilinen markalardan biri konumunda. Şirket dünyada 220’den fazla ülkede ve bölgede hizmet veriyor ve küresel ticareti sağlamadaki rolünü son yıllarda arttırmasıyla dikkat çekiyor. UPS, FORTUNE tarafından gerçekleştirilen anketlerde son iki yıldır “En Beğenilen” şirketler sıralamasında sektöründe 1 Numara olarak derecelendiriliyor.

Tam sıralamaya FORTUNE dergisinin 22. sayısından ulaşılabilir. En beğenilen şirketler listesini derlemek için FORTUNE, iş ortağı Korn Ferry ile birlikte çalıştı ve 3900 üst düzey yönetici, müdür ve analist bu ankete katıldı.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

UPS’den yeniden kullanılabilir tüketici ambalaj

UPS’den yeniden kullanılabilir tüketici ambalaj Dünya Ekonomik Forumu’nda duyurulan çözüm sayesinde, Loop™ tüketicilerin tek kullanımlık ürün ambalajı kullanımını ...

Nakliye ve depolamada yüksek performans

Nakliye ve depolamada yüksek performans CHEP’in katlanabilir plastikkonteynerlerizaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı