TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

Kampanyalar

En fazla ödül yine Mars Logistics'e

En fazla ödül yine Mars Logistics'e

Tarih 29 Haziran 2017, 13:50

''IRU Profesyonel Sürücü Onur Nişanı'' ödülleri sahiplerini buldu. Mars Logistics, bu yıl da 22 sürücüsü ile en fazla Onur Nişanı alan şirket oldu.

Değerlendirmesi Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ve IRU tarafından yapılan, araçları güvenli şekilde kullanan, çalışmakta oldukları şirketlere ve meslek kurallarına bağlılık gösteren sürücülere verilen “IRU Profesyonel Sürücü Onur Nişanı” ödülleri sahiplerini buldu. Mars Logistics, bu yıl da 22 sürücüsü ile en fazla Onur Nişanı alan şirket oldu.

Mars Logistics, Türkiye’de, şirket ve meslek kurallarına uygun davranış sergileyen 36 sürücüye verilen “2016 Yılı IRU Profesyonel Sürücü Onur Nişanı” ödülüne 22 sürücüsü ile layık görülerek en fazla nişan alan şirket oldu.

Mars Logistics sürücüleri ödüllerini Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ev sahipliğinde düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde, UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu’nun elinden aldı.

Yılın Profesyonel Sürücüsü de Mars Logistics’ten!

Araçları güvenli şekilde kullanarak, meslek kurallarına bağlılık gösteren 36 profesyonel sürücünün ödüllendirildiği gecede, 5 kriterin tamamında performansıyla Mars Logistics sürücüsü Ali Kömürcü öne çıktı ve yılın sürücüsü ödülünü almaya hak kazandı.

 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

Lojistik Ödülü ‘Atlas’ 8. Kez Sahiplerini Buldu

Lojistik Ödülü ‘Atlas’ 8. Kez Sahiplerini Buldu Yılın Lojistik Atlasları, 2017 yılında da sektörün en önemli markaları arasından çıktı. Lojistiğe iş ve değer yarat...

logitrans hava, kara ve taze ürün taşımacılığına ayrılan üç özel bölümle kapılarını açtı

logitrans hava, kara ve taze ürün taşımacılığına ayrılan üç özel bölümle kapılarını açtı 11’nci kez düzenlenen Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı, bu yıl araçlara, taze ürün taşımacılığına ve...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Oruç Kaya
Asri Zamanlar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x