TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

Kampanyalar

Yurtiçi Kargo, LÖSEV'li çocuklar için taşıdı

Yurtiçi Kargo, LÖSEV'li çocuklar için taşıdı

Tarih 23 Haziran 2017, 11:14

2005 yılından bu yana LÖSEV'e destek sunan Yurtiçi Kargo, Ramazan ayı boyunca Lösev tarafından hazırlanan Ramazan kolilerini 7000hasta ve ihtiyaç sahibi ailel erine ulaştırdı.

1998 yılından bu yana lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, bunun yanısıra, kalıtsal ve edinsel kan hastalıkları konusunda ulusal düzeyde tedavi, eğitim ve araştırma kurumları kurmak ve işletmek amacını güden LÖSEV’i 2005 yılından bu yana destekleyen Yurtiçi Kargo, bu yıl Ramazan ayında da Lösemili çocukları ve ailelerini unutmadı.
7000’den fazla aileye ücretsiz olarak ulaştırılan ve fiyatları 43 TL ile 345 TL arasında değişen dört farklı ebattaki Ramazan Kolilerinin içerisinde gıdadan giysiye, kırtasiyeden oyuncağa pek çok ihtiyaç malzemesi bulunuyordu.


 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

En fazla ödül yine Mars Logistics'e

En fazla ödül yine Mars Logistics'e ''IRU Profesyonel Sürücü Onur Nişanı'' ödülleri sahiplerini buldu. Mars Logistics, bu yıl da 22 sür...

Sertrans Logistics'ten yeni depo yatırımı

Sertrans Logistics'ten yeni depo yatırımı Sertrans Logistics, Hadımköy'de 30 bin m2'lik alana sahip yeni deposunu inşa etmeye başladı.

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Oruç Kaya
Asri Zamanlar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x