TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

Kampanyalar

Yurtiçi Kargo, LÖSEV'li çocuklar için taşıdı

Yurtiçi Kargo, LÖSEV'li çocuklar için taşıdı

Tarih 23 Haziran 2017, 11:14

2005 yılından bu yana LÖSEV'e destek sunan Yurtiçi Kargo, Ramazan ayı boyunca Lösev tarafından hazırlanan Ramazan kolilerini 7000hasta ve ihtiyaç sahibi ailel erine ulaştırdı.

1998 yılından bu yana lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, bunun yanısıra, kalıtsal ve edinsel kan hastalıkları konusunda ulusal düzeyde tedavi, eğitim ve araştırma kurumları kurmak ve işletmek amacını güden LÖSEV’i 2005 yılından bu yana destekleyen Yurtiçi Kargo, bu yıl Ramazan ayında da Lösemili çocukları ve ailelerini unutmadı.
7000’den fazla aileye ücretsiz olarak ulaştırılan ve fiyatları 43 TL ile 345 TL arasında değişen dört farklı ebattaki Ramazan Kolilerinin içerisinde gıdadan giysiye, kırtasiyeden oyuncağa pek çok ihtiyaç malzemesi bulunuyordu.


 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

Liman–İş Sendikası Eğitim, Kültür ve Araştırma Merkezi hizmete açıldı

Liman–İş Sendikası Eğitim, Kültür ve Araştırma Merkezi hizmete açıldı Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek İş Güvenliği ve Sağlığı alanında kapsamlı bir çalışmaya imza atan Port Akdeniz...

Alternative Transport, Altın Çıpa'yı aldı

Alternative Transport, Altın Çıpa'yı aldı Alternative Transport, Türk denizcilik sektörünün Oscar'ı kabul edilen Altın Çıpa'nın sahibi oldu.

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Oruç Kaya
Asri Zamanlar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x