TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

Kampanyalar

Mars Hava ve Deniz Kargo'ya bir ödül daha

Mars Hava ve Deniz Kargo'ya bir ödül daha

Tarih 14 Nisan 2017, 19:48

Kargo Acenteleri Ödül Töreni'nde Mars Hava ve Deniz Kargo, geçtiğimiz yıl gösterdiği üstün performansından dolayı ödül aldı.

Katar merkezli ulusal havayolu Qatar Airways tarafından düzenlenen Kargo Acenteleri Ödül Töreni’nde Mars Hava ve Deniz Kargo, geçtiğimiz yıl gösterdiği üstün performansından dolayı ödül almaya hak kazandı.

28 Mart Salı akşamı Elite World Europe Hotel’de gerçekleştirilen törende, 2016 yılında en iyi performans gösteren acenteler ödüllendirildi. Mars Hava ve Deniz Kargo adına ödülü, Türkiye Hava İhracat Satış ve Operasyon Müdürü Bora Sarp aldı. Sarp, Mars Hava ve Deniz Kargo olarak her yıl artan iş hacimlerinden ve aldıkları ödüllerden dolayı gurur duyduğunu belirtti.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

Lojistik Ödülü ‘Atlas’ 8. Kez Sahiplerini Buldu

Lojistik Ödülü ‘Atlas’ 8. Kez Sahiplerini Buldu Yılın Lojistik Atlasları, 2017 yılında da sektörün en önemli markaları arasından çıktı. Lojistiğe iş ve değer yarat...

logitrans hava, kara ve taze ürün taşımacılığına ayrılan üç özel bölümle kapılarını açtı

logitrans hava, kara ve taze ürün taşımacılığına ayrılan üç özel bölümle kapılarını açtı 11’nci kez düzenlenen Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı, bu yıl araçlara, taze ürün taşımacılığına ve...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Oruç Kaya
Asri Zamanlar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x